“Za mało Curry w Curry”
Restauracja Moje Curry — recenzja

Restauracja Moje Curry
Nr 498 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania spacyfikowane dla białych ludzi. Czytaj niedoprawione. I tu pryska cały czar. Dobra obsługa i fajny lokal. Cóż reszta... reszta nie istnieje. Można to zmienić jednym poleceniem na kuchni. Więcej przypraw i dłuższe marynowanie. Brakuje smaku. Dziwią mnie te pozytywne oceny. Kuchnia Indyjska to mój konik. Może zmienił się właściciel lub kucharze? To jedyne może wytłumaczyć nie doprawioną Samosę, ale ładnie podaną, aż czterema dodatkami.

Dziękujemy, Shelton75

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Odkąd zadomowiłem się na warszawskich Kabatach, kilkakrotnie przechodziłem koło Mojego Curry przy Wąwozowej 18 i za każdym razem przyciągały mnie niesamowicie bogate i nasycone aromaty wydobywające się w kuchni na zapleczu. Gdy zdecydowałem się wreszcie wejść do środka, nie wiedziałem, że zaraz za progiem oczekuje na mnie Wielka Podróż. Wnętrze spokojne, bez przepychu ani wyszukanego wystroju, jest nawet kącik zabaw dla dzieci, a na zewnątrz – ogródek ze stolikami pod parasolami wśród zieleni. Gdy na stole zaczęły pojawiać się kolejne potrawy, wyjechałem wraz z nimi w Podróż do dalekiego kraju na odkrycie zupełnie nieznanych dotąd smaków. Pierożki samosa z farszem z ziemniaków doskonale przyprawione, pikantne, ale nie na tyle ostre, żeby zgubiły gdzieś smak warzyw, które je wypełniają. Butter chicken, czyli kurczak w sosie maślano-pomidorowym z orzechami nerkowca po prostu rozpływał się w ustach. Chicken tikka masala w sosie pomidorowo-cebulowym był dla mnie prawdziwym odkryciem. Znam, cenię i uwielbiam kuchnię indyjską od wczesnego dzieciństwa, ale tak podany kurczak zaskoczył mnie swoim głębokim, choć delikatnym smakiem. Do tego Ghobi masala czyli różyczki kalafiora smażone między innymi z imbirem i czosnkiem i naany z czarnuszką były ukoronowaniem prawdziwie królewskiej uczty. Białe domowe wino na karafki broni się całkiem dobrze, jest lekko owocowe w smaku, choć wyraziste i z charakterem. Dodatkową atrakcją Podróży jest możliwość obserwowania, jak kilku wspaniałych kucharzy uwija się jak w ukropie w kuchni za szybami. Pozwala to przekonać się na własne oczy, że wszystkie dania szykowane są na bieżąco, bez odgrzewania ani półproduktów. Jest to miejsce, do którego na pewno będę wracał i które bardzo gorąco polecam amatorom Podróży.

Dziękujemy, pinio98
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Z okazji 30lecia, postanowiliśmy z drugą połówką poświętować. Wybór padł na Mój Curry. Na Los Kabatos. Wnętrze restauracji nie przypomina typowego wystroju indyjskiej restauracji. Oko przykuwa oszklona kuchnia. Industrialna. Znając temat obfitości dań rzeczonej kuchni, postanowiliśmy się skupić na wyborze kilku przekąsek i jednego głównego dania. Przepyszne i sycące dnia. Przepiliśmy 2 butelkami białego schłodzonego wina. Spędziliśmy bajkowy wieczór w towarzystwie smaku Indii. Polecamy. Już wróciliśmy. 

Dziękujemy, dying_ground
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Shailender G, Właściciel, Restauracja Moje CurryOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Wielkie dzięki za miłe słowa. Do zobaczenia

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze - naprawdę nie rozumiem malkontenckich opinii niezadowolonych klientów restauracji. Nie rozumiem, bo w kółko w restauracji stoliki w 80-90% są zajęte.
Po drugie - 5/5 gwiazdek za obsługę. Zawsze z uśmiechem i zawsze chętni do pomocy, uprzejmi i sympatyczni.
Po trzecie - 6/5 za jedzenie - nie byłem nigdy w Indiach ale szczerze wątpię, czy tam zjem TAKIE potrawy, TAK przygotowane i przyprawione. Jestem klientem Moje Curry od 3 lat, jadłem tu co najmniej 50 razy i ani razu nie wyszedłem rozczarowany.

Dziękujemy, slawek_jot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Shailender G, Właściciel, Restauracja Moje CurryOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Z całego serca dziękujemy za tak miłe słowa. Oczywiście w imieniu swoim i zespołu Moje Curry. To dla nas wiatr w żagle.... Do zobaczenia.

Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie unikalne smaki
Fajnie wszystko podane, miła obsługa
Juz tęsknie za daniem z krewetkami na ostro chilli prawns
polecam ! na pewno w kolejnym tygodniu tam wrócimy

Dziękujemy, 437iwonab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Shailender G, Właściciel, Restauracja Moje CurryOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Z całego serca dziękujemy za słowa uznania. Do zobaczenia

Restauracja Moje Curry — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Moje Curry? Podziel się wrażeniami!