Warszawa

“Nie polecam tego miejsca ”
Gringo Bar — recenzja

Gringo Bar
Zamów online
Nr 558 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: Gringo Bar to koncept własny, o profilu tex-mex w fuzji z polskim podniebieniem, którego podstawą jest świeże i zdrowe jedzenie. Miejsce powstało głównie z myślą o stworzeniu przestrzeni do spotkań dla przyjaciół i znajomych twórcy – Macieja “Bilona” Bilki. Bilon w kuchni czuje się doskonale, a większość dań to jego pomysły, które następnie dopracował razem z Szefem Kuchni Piotrem “Saperem” Sapożnikowem. Pierwszy lokal otworzyliśmy na Mokotowie przy ulicy Odolańskiej 15, a w jego charakter wpisaliśmy wartości oparte o uczciwość w sprzedaży i zdrowie gości oraz pracowników. Jest to miejsce wolne od plastiku i nasycone pozytywną energią, gdzie w kuchni funkcjonuje kilka prostych zasad - używamy 100% sera cheddar, słodzimy cukrem z brzozy, solimy solą himalajską i nie lubimy GMO. Dania serwujemy w estetycznych, jednorazowych, ekologicznych opakowaniach, które nie mają wpływu na smak oraz kształt potraw. Mimo szybkiej realizacji zamówień, specyfika naszych barów pozostaje slowfoodowa, a idea, którą się kierujemy, to przede wszystkim “Jestem tym, co jem”, dlatego gości karmimy tak, jak sami chcielibyśmy jeść. Koncepcja okazałą się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie naszą kuchnią przerosło moce przerobowe niewielkiego baru na Mokotowie, więc od października 2016 działamy również w kolejnej warszawskiej lokalizacji - w Hali Koszyki, zaś foodtruck Gringo latem można spotkać nawet na drugim końcu Polski, na Open’erze. Chcąc dzielić się z innymi naszymi smakami oraz radością wspólnych sukcesów na polu biznesowym, otworzyliśmy Gringo Bar w Poznaniu, w formule franczyzowej, do której zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my czują, że Gringo to coś więcej niż zwykłe jedzenie.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy taco oraz dwa rodzaje quasadilli: jedna z chorizo druga z kurczakiem. Taco oraz quasa z chorizo były całkiem spoko tak już quasadilli z kurczakiem nie dało się zjeść że względu na poziom ostrości (sos habanero). Nie poinformowano nas o tym przy zamówieniu, nie było również nigdzie informacji o poziomie ostrości. Zamawiając coś z kuchni meksykańskiej oczywiście byliśmy przygotowani na to, że jedzenie może być ostrzejsze, jednak tego nie dało się zjeść. Mi oraz siostrze było niedobrze po zjedzeniu jednego kawałka. Szkoda wydanych 26 zł. Poza tym bardzo małe porcje.
Nie polecam tej kanjpy.

Dziękujemy, dominikaf587

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo dobre burrito, jedynie porcje mogłby być większe:) Polecam na szybki lunch. Chłopaki robią dobrą robotę.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

1 raz Gringo poznałam na Openerze, pare ładnych lat temu. To czysta miłość. Uwielbiam. Sos jogurtowy i mango oraz lemoniada marakujowa jako dodatki wyborne. Jem i się delektuje. Śliczny ten nowy lokal w Hali Koszyki. Obsługa jak zawsze najfajniejsza ✌ Mocno polecam.

Dziękujemy, baronica
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Namówiony przez znajomych do spróbowania tutejszych taco - musze przyznać że smakowały równie dobrze jak te oferowane w stanach w restauracjach meksykańskich...
Ceny akceptowalne 3 szt za 24 zł - najadłem się i pozostało po jedzeniu przyjemne uczucie - polecam to miejsce!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, miko_ajp46
Zrecenzowano 31 marca 2019

Miałem okazję jeść kilka razy w Koszykach i kilka razy w lokalu na Moktowie.
Za każdym razem jedzenie było podane b. sprawnie.
Zarąbiste nachosy z mixem farszów i sals i bardzo dobre burrito.
Mój stały punkt w wwa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maksymw

Gringo Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gringo Bar? Podziel się wrażeniami!