“Smaczne taco”
Gringo Bar — recenzja

Gringo Bar
Zamów online
Nr 47 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opis: Gringo Bar to koncept własny, o profilu tex-mex w fuzji z polskim podniebieniem, którego podstawą jest świeże i zdrowe jedzenie. Miejsce powstało głównie z myślą o stworzeniu przestrzeni do spotkań dla przyjaciół i znajomych twórcy – Macieja “Bilona” Bilki. Bilon w kuchni czuje się doskonale, a większość dań to jego pomysły, które następnie dopracował razem z Szefem Kuchni Piotrem “Saperem” Sapożnikowem. Pierwszy lokal otworzyliśmy na Mokotowie przy ulicy Odolańskiej 15, a w jego charakter wpisaliśmy wartości oparte o uczciwość w sprzedaży i zdrowie gości oraz pracowników. Jest to miejsce wolne od plastiku i nasycone pozytywną energią, gdzie w kuchni funkcjonuje kilka prostych zasad - używamy 100% sera cheddar, słodzimy cukrem z brzozy, solimy solą himalajską i nie lubimy GMO. Dania serwujemy w estetycznych, jednorazowych, ekologicznych opakowaniach, które nie mają wpływu na smak oraz kształt potraw. Mimo szybkiej realizacji zamówień, specyfika naszych barów pozostaje slowfoodowa, a idea, którą się kierujemy, to przede wszystkim “Jestem tym, co jem”, dlatego gości karmimy tak, jak sami chcielibyśmy jeść. Koncepcja okazałą się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie naszą kuchnią przerosło moce przerobowe niewielkiego baru na Mokotowie, więc od października 2016 działamy również w kolejnej warszawskiej lokalizacji - w Hali Koszyki, zaś foodtruck Gringo latem można spotkać nawet na drugim końcu Polski, na Open’erze. Chcąc dzielić się z innymi naszymi smakami oraz radością wspólnych sukcesów na polu biznesowym, otworzyliśmy Gringo Bar w Poznaniu, w formule franczyzowej, do której zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my czują, że Gringo to coś więcej niż zwykłe jedzenie.
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Namówiony przez znajomych do spróbowania tutejszych taco - musze przyznać że smakowały równie dobrze jak te oferowane w stanach w restauracjach meksykańskich...
Ceny akceptowalne 3 szt za 24 zł - najadłem się i pozostało po jedzeniu przyjemne uczucie - polecam to miejsce!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, miko_ajp46

Zrecenzowano 31 marca 2019

Miałem okazję jeść kilka razy w Koszykach i kilka razy w lokalu na Moktowie.
Za każdym razem jedzenie było podane b. sprawnie.
Zarąbiste nachosy z mixem farszów i sals i bardzo dobre burrito.
Mój stały punkt w wwa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maksymw
Zrecenzowano 7 lutego 2019

Niestety lubiłem bardzo Gringo Bar na Mokotowie, ale w Hali Koszyki to dramat - obsługa dramatyczna, niemiła, zniechęcająca klienta. Nie chcą przyjmować zamówień, każą czekać na możliwość złożenia zamówienia. Żenujący poziom zachowania obsługi pozostawiam właścicielom restauracji, którzy notabene są bardzo miłymi i przyjaznymi ludźmi. Apeluję, żeby ktoś porozmawiał z obsługą. Byliśmy dużą grupą 6-8 osób chcieliśmy złożyć zamówienie po godz. 12:00, a pracownik powiedział, żebyśmy przyszli za 40 minut złożyć zamówienie, dlatego też postanowiliśmy pójść gdzie indziej.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Dominik P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gringobar, Kierownik ds. gości, Gringo BarOdpowiedź udzielona 11 lutego 2019

Dominik, dziękujemy za recenzję. Przykro nam, że natrafiłeś na taką sytuację, która zupełnie nie odpowiada standardom obsługi gości w naszych barach. Czy jesteś w stanie napisać, kiedy odwiedziliście nas w Koszykach? Będzie to bardzo pomocne w wyeliminowaniu takich sytuacji w przyszłości.

Jak możesz, to odezwij się proszę do nas na Facebooku - może spróbujemy przekonać Was, że jednak umiemy odpowiednio zaopiekować się naszymi gośćmi?

Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Cebula jest wszedzie nawet w salsie chilli mango. Generalnie jak ktos nie lubi cebuli to nie polecam bo niewiele zostaje w środku. Poza tym całkiem miłe miejsce

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Bartosz S
Zrecenzowano 16 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówione Burito Chilli Con Carne było naprawdę b.dobre jednak zostałem poinformowany, że będzie straaasznie ostre co niestety było nie prawdą, Burito nieopodal Liceum Prusa jest konkret pod tym względem, tutaj niestety jest średnio pod względem ostrości ;P ale to przecież nie koniec świata.
Jeśli chodzi o smak/jakość Burito jest naprawdę świetne. Obsługa bardzo miła i na luzie do młodszych osób, ma to swój klimat.
Pozdrawiam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Excursion63750804325

Gringo Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gringo Bar? Podziel się wrażeniami!