“Najlepsze ostrygi w mieście”
Port Royal — recenzja

Port Royal
Nr 246 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze ostrygi w mieście
Nie jest to tania restauracja, to fakt. Czasem trudno o stolik, szczególnie wieczorem. I tyle minusów. Na plus ostrygowe menu. Moim zdaniem, najlepsze ostrygi w Warszawie, zawsze świeże i dobrze podane, sos idealny. Pozostałe potrawy też nie mogę się przyczepić. Ostatnio zamówiliśmy dla 4 osób talerz owoców morza. Znakomita uczta pod świetnie dobrane wino przy pomocy kelnera. Bardzo dobry serwis , przyzwoity czas oczekiwania. Jedna z lepszych rybnych restauracji w mieście. Sama restauracja przyjemna, fajnie zaaranżowana, z klimatem na randke, eleganckie przyjecie i na wypad z paczką znajomych. Dużym atutem są same koszyki, dla mnie fajne miejsce godne polecenia.

Dziękujemy, Adam K

Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie pyszne, obsługa przemiła, ceny od 30 do 200 za danie, klimatycznie, wybieracie dania i proście o wersje z mniejszą ilością soli:)

Dziękujemy, Monika8181
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najlepsze risotto z owocami morza jakie kiedykolwiek jadłam w Polsce ! Przemiła obsługa, klimatyczne oświetlenie, dopracowane detale, nawet karafka na wodę jest w kształcie ryby :) widać, że właściciele wkładają całe swoje serce w tę restaurację. Zdecydowanie polecam !

1  Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto poczekać na stolik. Przepyszne ryby i jedne z najlepszych krewetek jedzonych w Polsce. Fajne miejsce na kolacje we dwoje. Polecam w 100%

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, AlicjaK353
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Dzisiaj po raz któryś z kolei przyszłyśmy do Port Royal. Niestety obydwa dania były bardzo nieudane. Sandacz z pieca (40 min oczekiwania) wodnisty, zupełnie jak gotowany, niedoprawiony, po prostu niesmaczny. Ziemniaki z pieca pływające w tłuszczu. Moje danie risotto z owocami morza, tłuste polane śmietaną, w środku może 3 małże i jedna krewetka. Bardzo, bardzo niedobre. Po poinformowaniu kierownika, że dania są niesmaczne, kierownik dyskutował, nie przyjmując do wiadomości, że nie smakuje nam. Powiedział jedynie, iż czas oczekiwania to wina kelnerki, że nie poinformowała nas, że w piecu piecze się chleb a przez to na sandacza trzeba będzie długo czekać.
Na koniec nawet żadne przeprosiny za zmarnowany czas, pieniądze i niedobre jedzenie. Na pewno już więcej Port Royal nie odwiedzę.

6  Dziękujemy, Klaudia K

Port Royal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Port Royal? Podziel się wrażeniami!