“piękny wystrój”
Kreperia — recenzja

Kreperia
Zamów online
Nr 1 158 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Mamy dla Was wyborne naleśniki, zdrowe sałatki i koktajle oraz niesamowite piwa i drinki.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne menu, niezbyt rozbudowane, ale każdy coś znajdzie. Naleśniki na słodko i słono, burgery, wege opcje. Polecam vege burgera ze smażonymi boczniakami. Jedyny minus, jedzenie mogłoby być cieplejsze, a pesto na bułce rozprowadzone :P. Duże porcje, pięknie podane, super miejsce.

Dziękujemy, kngslk

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałam to miejsce na moje spotkanie urodzinowe ze znajomymi i wszyscy byli zachwyceni. Przepyszne naleśniki i burgery, cudowne drinki a obsługa na najwyższym poziomie. Polecam każdemu :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 661aleksandram
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne naleśniki i szakszuki, fajny klimat. Ceny nie najniższe, ale adekwatne do wielkości porcji :) Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Swoje_Drogi
Zrecenzowano 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na smaczne i niedrogie jedzenie. Obsługa trochę gorsza. Długo się czeka. Lokal bardzo fajny.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, kochamyzycie
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

To miejsce po prostu trzeba odwiedzić nawet jeśli jest się bezglutenowym fanem naleśników. Można tu znaleźć szeroki wybór naleśnikowych pyszności na słodko i słono na cieście z mąki z gryczanej. Mój absolutny faworyt naleśnik gryczany z serkiem mascarpone, orzechami włoskimi, sosem czekoladowym i malinami.
Bardzo duże porcje! Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Kiniettina

Kreperia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kreperia? Podziel się wrażeniami!