“Ochydaaaa!!!! Отвратительно !!!”
Parowóz — recenzja

Parowóz
Nr 2 627 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Normalnie odruch wymiotny miałam ! Najgorsze pierożki ze wszystkich co próbowałam , nie wiem jakim cudem można zrobić coś na tyle ohydnego !!! Odradzam !!!

Dziękujemy, lessip2015

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zupa w smaku ok, jednakże bardzo uboga, prawie sama woda. Pierożki szału nie robią. Słabo doprawione, wszystkie prawie smakują tak samo. Jedyny plus ich cena. Krzesła przed lokale tragedia. Skręcone tak, że śruby ledwo się trzymają. Dziwie się że jeszcze stoją. Ja napewno tam nie wrócę.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 692ilonak
Zrecenzowano 27 lipca 2018

Tę zasadę wyznają sprzedający w Parowozie (kucharze i kelnerzy). Jedzenie nie powala na kolana, ale w tej cenie (19 zł dwudaniowy lunch) nie ma co wymagać więcej. Wszystko zjadliwe i względnie smaczne.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018

Niestety pierożki są coraz gorsze. Zupa, którą zamówiliśmy była najgorsza z możliwych. Do tego stopnia, że nie dało się jej zjeść :(

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Będąc w tym lokalu próbowaliśmy tylko pierożków i bardzo nam smakowały :) Porcja duża, można spokojnie się najeść. Mi najbardziej smakowały z kurczakiem i kolendrą. Ceny przystępne, poprawiłabym ogólny wygląd lokalu.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, 126kami

Parowóz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Parowóz? Podziel się wrażeniami!