“Perełka wśród restauracji!”
Sobremesa Tapas Bar — recenzja

Sobremesa Tapas Bar
Nr 369 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Do restauracji Sobremesa trafiłam zupełnie przez przypadek i był to całkowity strzał w 10!
Pierwszym punktem,który mnie zachwycił w tym miejscu jest świetne i zróżnicowane menu oferująca bogatą gamę hiszpańskich tapas podanych w bardzo ciekawy i przyciągający sposób
Po spróbowaniu ich naprawdę się zachwyciłam,lecz tym co na długo na pewno zapadnie mi w pamięci jest przewspaniała sałatka z kozim serem-10/10!
Jestem pewna ze tu wrócę i to nie jeden raz,chociażby na cudowną sałatkę!
Bardzo polecam każdemu zarówno na much jak i obiad.

Dziękujemy, nixinixi00

Zrecenzowano 19 lipca 2019

W Sombressie wylądowaliśmy po wcześniejszym nie miłym doświadczeniu w jednej z modnych knajpek (Raj w Niebie) - wygłodzeni i spragnieni dobrej obsługi. Po raz kolejny nie zawiedliśmy się. Bez rezerwacji, dostaliśmy fajny stolik w ogródku, mimo dość dużego obłożenia restauracji byliśmy obsłużeni i dopieszczeni perfekcyjnie. Jedzenie i winko super ! Do następnego razu !

Dziękujemy, swietoca
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Kelnerka nie poinformowała nas o tym, że dostaniemy coś innego niż zamawialiśmy, bo im tymczasowo "wyszło". Dodatkowo poprosiliśmy o wodę z kranu, kelnerka powiedziala, że ok, po czym skasowała nas za wodę kilkanascie zł.

Dziękujemy, 212majag
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Najlepszą recenzje dają dzieci. Nasze chłopaki bardzo chwalili sobie jedzenie.
My dołączamy się do tej opini. Nasze podniebienie, kubki smakowe i brzuchy bardzo dobrze pamiętają i wspominają Wasze jedzenie.
Wszystko na plus. Obsługa, klimat i wino.

Dziękujemy, KrolowaDoris
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Pyszne jedzenie, miła atmosfera i profesjonalna, miła obsługa! Polecam wszystkim, sama na pewno odwiedzę ponownie.

Dziękujemy, Patrycja B

Sobremesa Tapas Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sobremesa Tapas Bar? Podziel się wrażeniami!