“Pyszne”
Kalyan Dhaba — recenzja

Kalyan Dhaba
Zamów online
Nr 578 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 września 2019

Wspaniała indyjska kuchnia. Warto skusić się na którąś z zup (szczególnie polecam krem z pomidorów oraz kurki ze szpinakiem). Na przystawkę placek z masłem czosnkowym. Kurczak tika masala i butter chicken to coś niesamowitego, wspaniały i aromatyczny. Ryż z kminkiem również wyśmienity.
Miejsce, do którego warto wracać!

Dziękujemy, Cebulowagrazyna

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsza wizyta, bardzo smacznie. Taniej niz w innych znanych restauracjach indyjskich, ale smak zdecydowanie lepszy. Wystroj skromny. Troche czekalysmy na obsluge, na przyjecie zamowienia, ale po podaniu juz bylo dobrze.
Polecam:)

Dziękujemy, Mrowka1977
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Smaczna indyjska kuchnia, bardzo przyjemna i sprawna obsługa. Aż chce się wrócić i popróbować kolejnych dań. Lokal z zewnątrz może trochę zniechęcać, ale w środku w porządku. Od niedawna wejscie przez bramę zastąpione nowym od frontu budynku.

Dziękujemy, andzia7669
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Restauracja ta powinna znalezc sie na mapoe kazdego smakosz kuchni egzotycznycznej. Danie bardzo dobrze doprawione, olbrzymie porcje. Goraco polecam

Dziękujemy, Artur M
Zrecenzowano 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój może ale nie musi się podobać. Miła Pani kelnerka wita od progu, codziennie do 16 oferta lunch. Butter chicken z butter naan mistrzostwo. Dorosły mężczyzna się naje.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Bladziej

Kalyan Dhaba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kalyan Dhaba? Podziel się wrażeniami!