“bistro z kuchnią roślinną”
Miło bistro — recenzja

Miło bistro
Nr 2 639 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kawa. Desery. Śniadania. Zupa dnia. Kanapki. Naleśniki na słodko i słono. Wino. Piwo. Aperitif. Zajęcia dla dzieci i dorosłych. Herbatniki dla psów.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Niewielki lokal z dwoma trzy trzema stolikami tuż przy budynku. Lokal stylizowany na PRL lata 70. Kawa dobra. Piłam z mlekiem owsianym. Mleka krowiego nie ma. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Ewa P

Zrecenzowano 16 lutego 2019

Dobra kawa ładne ciastka. Woda z kranu za free - powoli gonimy zachód. Muzyka odpowiednio głośno, dużo miejsc z kontaktami. Dobre do pracy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Michał Z
Zrecenzowano 22 września 2017 z urządzeń przenośnych

Super knajpka, miło widziane pieski co jest bardzo dużym plusem. Dobra kawa i super ciasta. Polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, monikab441
Zrecenzowano 23 lutego 2017

Bardzo fajne miejsce w super lokalizacji, bo w okolicach WUMu nie ma za bardzo miejsca do spotkania ze znajomymi w okienku między zajęciami. Wystrój jest fantastyczny, menu też spoko. Mam jedynie zastrzeżenia do obsługi, bo ta trochę opryskliwa. Aczkolwiek może tak tylko trafiłam na czyjś słabszy dzień ;)

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, joannawkpl

Miło bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Miło bistro? Podziel się wrażeniami!