“Zawsze zaglądam tu z przyjemnością ”
Kawiarnia Karowa 20 — recenzja

Kawiarnia Karowa 20
Nr 752 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kawa z historią! Espresso czy dripp? Na słodko czy słono? Nasze miejsce, znajdujące się w Domu Spotkań z Historią, spodoba się każdemu, kto lubi dobrą kawę jakości speciality, ciasta jak domowe, napary ziołowe, naturalne lody i kontakt z kulturą. Serwujemy to czym żyjemy. Przyjdź i poznaj nas. Magda i Gabriel
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tylko pięćdziesiąt metrów w bok od hotelu Bristol. Super miejsce -pyszna kawa , miła atmosfera i obsługa .Umiarkowane ceny .
Dobre miejsce na śniadanie ,mały lunch lub kolację .Polecam

Dziękujemy, 248andrzejm

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała atmosfera, świetna kawa, pyszne ciasto, sympatyczni ludzie za barem - wracam tu regularnie! :-)

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Zawsze gdy jestem w pobliżu zaglądam tu z przyjemnością na kawę i coś słodkiego.Super Lokalizacja, Miła obsługa i umiarkowane ceny. Polecam

1  Dziękujemy, Vacationer592331
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna i klimatyczna kawiarnia, dobre miejsce na spotkanie przy kawie, kawa bardzo nam smakowała, czuć dobrą jakość, do tego miła i życzliwa obsługa, ceny ok. Polecam

1  Dziękujemy, pawe_52
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam. Kładą bardzo duży nacisk na wybór dobrej kawy. Pyszne ciasta i inne słodkości. Świetna atmosfera. Przyjazne nastawienie.

2  Dziękujemy, Tomasz S

Kawiarnia Karowa 20 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Karowa 20? Podziel się wrażeniami!