“no niestety ale nie polecam”
Raj w Niebie — recenzja

Raj w Niebie
Nr 574 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Pierwsza w Polsce restauracja specjalizująca się w kuchni hawajskiej i serwująca poke bowle. Od rana do nocy podajemy świeże, aromatyczne dania lączące kuchnię amerykańską, japońską i skladniki rodem z Hawajów. W samym centrum miasta, w zabytkowym wnętrzu pelnym egzotycznych roślin, poczujesz się jak w raju.

oczekiwania były spore-ale to nie jest restauracja, to bar mleczny z kuchnią hawajską
W poku było tak mało ryżu, że miska nie była nawet w 75% pełna... do przystawki nie dostaliśmy ani serwetek, ani sztućców ani pałeczek..nic
obsługa rozwalona na schodach bo obu stronach -na wejściu do "restauracji", toalety zniszczone bardziej klubowe aniżeli restauracyjne

Dziękujemy, Brylant_84

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne wręcz bajkowe miejsce, duży wybór koktajli i nie tylko :) niespotykane desery, polecam każdemu !

1  Dziękujemy, 968dominikac
Zrecenzowano 8 września 2019

Lokal poleciła mi koleżanka ze względu na hawajskie poke bowls i nie byłam zawiedziona. Smaczny ahi tuna poke bowl i poke bowl z krewetkami. Chłodnik arbuzowy wypadł nieco słabiej.

Dziękujemy, Renik66
Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, smacznie, duże porcje sos orzechowy mega!!!!!! Mile popołudnie na pogaduchach z koleżanką. Miłe zaskoczenie menu

Dziękujemy, EwaMariaGa
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Po prostu Raj dla podniebienia. Bowl krewetkowe przepyszne, palce lizać, mnóstwo smaków z jednym połączeniem sosem mango-chili. Zupa Anu Watermelon - jeszcze takiego chłodnika z arbuzem w środku z pomidorami nie próbowałam - fajne smaki. Deser Anu Mango- raj dla podniebienia - gdy dopadnie mnie chandra na pewno ten deser mnie z niej wyciągnie.

Rezerwacja z FINEBITE

Dziękujemy, Dorota B

Raj w Niebie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Raj w Niebie? Podziel się wrażeniami!