“Smaczne Poke Bowls”
Raj w Niebie — recenzja

Raj w Niebie
Nr 574 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Pierwsza w Polsce restauracja specjalizująca się w kuchni hawajskiej i serwująca poke bowle. Od rana do nocy podajemy świeże, aromatyczne dania lączące kuchnię amerykańską, japońską i skladniki rodem z Hawajów. W samym centrum miasta, w zabytkowym wnętrzu pelnym egzotycznych roślin, poczujesz się jak w raju.
Zrecenzowano 8 września 2019

Lokal poleciła mi koleżanka ze względu na hawajskie poke bowls i nie byłam zawiedziona. Smaczny ahi tuna poke bowl i poke bowl z krewetkami. Chłodnik arbuzowy wypadł nieco słabiej.

Dziękujemy, Renik66

Zrecenzowano 2 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, smacznie, duże porcje sos orzechowy mega!!!!!! Mile popołudnie na pogaduchach z koleżanką. Miłe zaskoczenie menu

Dziękujemy, EwaMariaGa
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Po prostu Raj dla podniebienia. Bowl krewetkowe przepyszne, palce lizać, mnóstwo smaków z jednym połączeniem sosem mango-chili. Zupa Anu Watermelon - jeszcze takiego chłodnika z arbuzem w środku z pomidorami nie próbowałam - fajne smaki. Deser Anu Mango- raj dla podniebienia - gdy dopadnie mnie chandra na pewno ten deser mnie z niej wyciągnie.

Rezerwacja z FINEBITE

Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W poniedziałkowe popołudnie postanowiłyśmy się wybrać wraz z przyjaciółką na obiad wybraliśmy na przystawkę chipsy z krewetek z łososiem i shotem z ogórka 8/10, 2 dania główne:bowl z krewetkami 10/10 oraz makaron z kurczakiem w sosie klonowym 8/10 do tego deser,który był przepyszny oraz 2 lemoniada.Bardzo dobre miejsce w samym sercu Warszawy

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na niedzielny wypad na miasto ze znajomymi i trafiliśmy na Raj w Niebie. Muszę przyznać że Jedzenie wyglada i smakuje niesamowicie! Wizyta w tej restauracji to sama przyjemność :)

Dziękujemy, 382sylwiam

Raj w Niebie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Raj w Niebie? Podziel się wrażeniami!