Warszawa

“Smacznie i fajnie”
Kawa i chili — recenzja

Kawa i chili
Nr 1 169 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracje Kawa i Chili reprezentują kuchnię meksykańską. Jest to oryginalna, domowa, uliczna kuchnia meksykańska oraz Tex-Mex. Nadzór nad technologią i szkoleniem załogi sprawował Ricardo Cordova Schanchez! Obecnie mamy dwie lokalizacje w Wawrze i na Ursynowie w organizacji są następne.Specjalnością są deski z nazwami; kalejdoskop , carnivoro, karuzela i fiesta. Deski to przekrój naszej kuchni meksykańskiej.W naszej ofercie są niszowe wyjątkowe piwa beczkowe(z małych rzemieślniczych browarów), wina z małego importu wraz z beczkowymi Prosecco i spinolo bianco oraz rosso oferujemy również Oryginalne Tequile. Koniecznie trzeba spróbować naszych wyjątkowych deserów.
Zrecenzowano 8 września 2019

Fajne jedzenie i przyjemna atmosfera, za pierwszą wizytą jednak długi czas oczekiwania (o którym jednak uprzedzono). Uwaga - talerz meksykański dla 2 osób jest praktycznie nie do przejedzenia w 2 osoby;)

Dziękujemy, Małgorzata Z

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w nowym lokalu na ul. Siennej, który jest trochę schowany i może dlatego było tak pusto?
Wystrój bardzo klimatyczny, bardzo miła obsługa, smaczne jedzenie, bardzo ładnie podane. Fajne są deski z różnych dań - można od razu wiele rzeczy spróbować.

Dziękujemy, annamrowkawrobel
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po dwóch wizytach z czego pierwsza była udana kulinarnie kolejne 2 to rozczarowanie. Dzisiaj przy pustej sali - godzina ok 13, czekaliśmy z żoną prawie 40 minut. Okazało się, że powinniśmy przeczytać w karcie, że 30 minut to standard /sic!/... . Nie wiem jak smakowało, czeka w lodówce, wzieliśmy w końcu na wynos. Adios Kawa i Chili...

Dziękujemy, SteWawa
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Knajpa na luzie. I w wystroju - mnie zgrzebność wystroju nie przeszkadza, czujemy się tam jak na meksykańskiej prowincji, a i właściciele chyba taki mieli zamysł - i w podejściu kelnerek... Bywamy tam raz częściej, a raz rzadziej i jeśli chodzi o jedzenie bywa różnie. Żeberka raz były wyśmienite, innym razem - nawet nie poprawne. Tortille - podobnie, szczególnie jeśli chodzi o nadzienie. Tacos dorados, quesadilla... Sałatka z kaktusa była rewelacyjna, ale potem wyszła przed nami albo jej wcale nie było... Guacamole i nachosy - wyśmienite! Ale ta cena szczególnie guacamole... Na szczęście maja w bardzo przyzwoitej cenie bąbelki, i piwo po meksykańsku z limonką i solą, i wybór win - trafiła nam się raz dobra doradczyni, tylko nie wszystkie wina zawsze są, ale bywają za to naprawdę wyjątkowe :) Jedzenie zdecydowanie lepsze w weekendy :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Małgosia F
Zrecenzowano 5 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre dania. Kalejdoskop dań plus przystawki pieczone papryki i jest pysznie. Trzeba sprawdzić tę restaurację

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 431alikj

Kawa i chili — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kawa i chili? Podziel się wrażeniami!