“Włoska pizza”
Ciao Napoli — recenzja

Ciao Napoli
Zamów online
Nr 31 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto

Miejsce urokliwe, zrobione po włosku, czuć klimat. Jednak w środku bardzo gwarnie i głośno. Bardzo dużo ludzi. Stoliki ustawione tak, że siedzi się obok osoby z innego stolika. Pizza bardzo smaczna i miła obsługa, jednak miejsce nie nadaje się na spokojne spotkania.

Dziękujemy, salicjas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Ciao NapoliOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną ocenę. Przykro nam, że mimo smacznego jedzenia i włoskiej, gwarnej atmosfery zasłużyliśmy tylko na 3 gwiazdy :(

Za pierwszym razem gdy przeszłam do Ciao Napoli (Wąski Dunaj) nie byłam zbyt zadowolona: bardzo ciasno, głośno, brak warunków do prywatnej rozmowy. Na pewno nie miejsce na romantyczną randkę. Ale... jak już udało się wcisnąć przy stoliczku i napiliśmy się pierwszej lampki czerwonego wina miejsce nabrało uroku. Dostrzegliśmy prawdziwą włoską atmosferę, zjedliśmy pyszne jedzenie, wypiliśmy doskonałe wino. Miejsce odzwierciedla włoski klimat doskonale. Na parapecie rozłożone są pachnące pomidory, cytryny, pomarańcze. Nie polecam na elegancką randkę ale polecam każdemu kto chce skosztować odbrobiny Dolce Vita.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, podniebni

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną recenzję. Cieszymy się, że zyskaliśmy sympatię, a włoski klimat, który staramy się tworzyć został doceniony ;) Zapraszamy częściej.

Skusiłam się dobrymi recenzjami i niestety zawiodłam się. Pizza i lokal bardzo przeciętne, jedyny plus to obsluga.

Dziękujemy, Monikampm

Pani Moniko, bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy taką opinię. Dla większości naszych gości dania, jak i atmosfera panująca w lokalu są zadowalające. Odwiedzający Ciao Napoli chwalą sobie włoski klimat, a oceny są w górnej granicy. Cieszymy się, że obsługa otrzymała pochwałę za swoją pracę.

dobra włoska kuchnia, miła obsługa.
Serwują smaczną piadinę

Klimat typowo włoskiej, malutkiej knajpki - miejsca faktycznie nie ma zbyt wiele

Dziękujemy, CzeslawUkawek

Panie Czesławie, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Zapraszamy ponownie do naszej małej Italii ;)

Mały lokal blisko starówki. Dobra pizza i ale lokal mógłby być w większy albo w lepszej lokalizacji. Warto odwiedzić aby spróbować jak powinna smakować prawdziwa pizza.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, danielsU1856DA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Ciao NapoliOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Panie Danielu, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną ocenę. Nasz lokal może i nie jest ogromnych rozmiarów, ale za to tworzy przytulną, rodzinną atmosferę. Mamy nadzieję, że dla niej odwiedzi nas Pan ponownie ;)

Ciao Napoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ciao Napoli? Podziel się wrażeniami!