Warszawa

“Bardzo przeciętnie”
Ciao Napoli — recenzja

Ciao Napoli
Zamów online
Nr 36 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 13 września 2019

Skusiłam się dobrymi recenzjami i niestety zawiodłam się. Pizza i lokal bardzo przeciętne, jedyny plus to obsluga.

Dziękujemy, Monikampm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Ciao NapoliOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Pani Moniko, bardzo nam przykro, że otrzymaliśmy taką opinię. Dla większości naszych gości dania, jak i atmosfera panująca w lokalu są zadowalające. Odwiedzający Ciao Napoli chwalą sobie włoski klimat, a oceny są w górnej granicy. Cieszymy się, że obsługa otrzymała pochwałę za swoją pracę.

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

dobra włoska kuchnia, miła obsługa.
Serwują smaczną piadinę

Klimat typowo włoskiej, malutkiej knajpki - miejsca faktycznie nie ma zbyt wiele

Dziękujemy, CzeslawUkawek

Panie Czesławie, dziękujemy za odwiedziny i pochlebną recenzję. Zapraszamy ponownie do naszej małej Italii ;)

Zrecenzowano 10 września 2019

Mały lokal blisko starówki. Dobra pizza i ale lokal mógłby być w większy albo w lepszej lokalizacji. Warto odwiedzić aby spróbować jak powinna smakować prawdziwa pizza.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, danielsU1856DA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MNG_REST, Kierownik ds. gości, Ciao NapoliOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Panie Danielu, dziękujemy za odwiedziny i pozytywną ocenę. Nasz lokal może i nie jest ogromnych rozmiarów, ale za to tworzy przytulną, rodzinną atmosferę. Mamy nadzieję, że dla niej odwiedzi nas Pan ponownie ;)

Zrecenzowano 10 września 2019

Aglio e pancetta jest cudowna (karmelizowana cebula, boczek i czosnek - obłęd <3) oczywiście wypiekana w odpowiednim piecu. Bardzo dobre makarony, w swoim stylu, nieprzekombinowane - takie jak być powinny. Czuje się że składniki są dobrego sortu. Cena/jakość jak najbardziej na korzyść klienta.

Dziękujemy, MeatBacon

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i powyższą recenzję. Cieszymy się, że trafiliśmy w gusta ;) Polecamy się na przyszłość.

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza na cienkim cieście, smaczne i świeże składniki. Polecam też piadinę. Miejsce małe, o przyjemnym i przemyślanym wystroju.

Dziękujemy, pyottrechek

Podziękowania za odwiedziny i pozostawioną opinię. Zapraszamy ponownie na przysmaki Ciao Napoli ;)

Ciao Napoli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ciao Napoli? Podziel się wrażeniami!