“Obsługa na piątkę!”
Steam Bar — recenzja

Steam Bar
Nr 3 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: 130m2, 3 sale, 72 miejsca siedzące i 4… HUŚTAWKI! Zapewniamy, że każdy znajdzie tu swój idealny kącik. Steam Bar to jedyny w Polsce koktajl bar, który w pełni oddaje ducha steampunku! Wystrój i klimat lokalu sprawią, że zapomnisz o współczesnej stolicy i przeniesiesz się do epoki wiktoriańskiej, w sam środek ery rewolucji technicznej! Zobaczysz i poznasz zadziwiające i fascynujące maszyny z tamtych czasów, a przy tym napijesz się najlepszych koktajli przygotowanych przez naszych doświadczonych i utalentowanych barmanów.

Wpadłyśmy z koleżankami w niedziele tuż przed zamknięciem na grzańca. Obsługa nas ciepło przywitała mimo, że było pół godziny do zamknięcia. Grzaniec był pyszny :) dodatkowo zamknęli lokal godzinę później, dostałyśmy wodę i cukierki w gratisie. Dawno nie spotkałam się z tak przemiłą obsługą! Polecam! :)

Dziękujemy, 37aniam

Fajne miejsce zarówno na spotkanie ze znajomymi jak i firmowe :) dostaliśmy miejsce osłonięte od oczu innych, świetną obsługę i pyszne drinki! Ciekawy wystrój, fajna atmosfera. Polecam w 100%!

Dziękujemy, iza1495

Szukaliśmy z przyjaciółmi poprostu baru na wieczór, a znaleźliśmy tak wspaniale miejsce że ciężko nam było opuścić ten lokal. Barmani mega mili i naprawdę dbają o jak najlepszy smak twoich koktajli, atmosfera fantastyczna, można sobie przyjść większą grupką i przy kilku drinkach spędzić czas. Warto wspomnieć że drinki są autorskie i naprawdę warto je spróbować, z resztą odnalazłam swój ulubiony

Dziękujemy, moominya

Byliśmy na imprezie firmowej i było świetnie. Dobry klimat, miła obsługa i fajne drinki.
Dostaliśmy kameralne miejsce tylko dla nas i byliśmy bardzo profesjonalnie obsłużeni.
Rewelacyjne miejsce na mapie Warszawy!
Polecam!

Dziękujemy, richardwild2019

Niesamowite miejsce , bardzo przyjazna obsługa, alkohol dla najbardziej wymagającego podniebienia!
Polecam

Dziękujemy, joannaj583

Steam Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Steam Bar? Podziel się wrażeniami!