Warszawa

“Super miejsce! ”
Steam Bar — recenzja

Steam Bar
Nr 6 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: 130m2, 3 sale, 72 miejsca siedzące i 4… HUŚTAWKI! Zapewniamy, że każdy znajdzie tu swój idealny kącik. Steam Bar to jedyny w Polsce koktajl bar, który w pełni oddaje ducha steampunku! Wystrój i klimat lokalu sprawią, że zapomnisz o współczesnej stolicy i przeniesiesz się do epoki wiktoriańskiej, w sam środek ery rewolucji technicznej! Zobaczysz i poznasz zadziwiające i fascynujące maszyny z tamtych czasów, a przy tym napijesz się najlepszych koktajli przygotowanych przez naszych doświadczonych i utalentowanych barmanów.
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten bar. Panowie pracownicy uśmiechnięci od wejścia i profesjonalna obsługa. Mają najlepszy aperol w Warszawie i bardzo fajnie, że dla każdego klienta proponują spersonalizowane koktajle. No i wystrój też oczywiście super!

Dziękujemy, 501katarzynaw

Zrecenzowano 12 września 2019

Niesamowite miejsce. Piekne wnetrza, obsluga boska ,drinki niesamowite. To miejsce cie zachwyci i zauroczy.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 7 września 2019

Doskonały pub do posiedzenia ze znajomymi, świetny wystrój w bardzo ciekawym klimacie dla wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Duża różnorodność alkoholi, w tym wyborne piwa sezonowe. Obsługa bardziej niż profesjonalna, duża wiedza na temat sprzedawanych alkoholi. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, Oneloclosis S
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne koktajle, smaczne jedzenie, nienaganna, profesjonalna obsługa. Polecam każdemu na wszelakie okazję

1  Dziękujemy, KarolSalwin
Zrecenzowano 6 września 2019

Na ścianach znajdziesz mechaniczne motyle, machiny wojenne i inne wynalazki epoki pary. W menu Twoją uwagę przyciągną autorskie drinki i koktajle a barman z radością przygotuje coś specjalnie dla Ciebie. Już od wejścia czuć tu wyjątkową atmosferę, zazwyczaj niespotykaną w centrum miasta.

Przyciągnął mnie tu wystrój i klimat a przez doskonałe drinki ciągle tu wracam.

1  Dziękujemy, ani3lica

Steam Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Steam Bar? Podziel się wrażeniami!