“Super klimat!”
Steam Bar — recenzja

Steam Bar
Nr 6 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: 130m2, 3 sale, 72 miejsca siedzące i 4… HUŚTAWKI! Zapewniamy, że każdy znajdzie tu swój idealny kącik. Steam Bar to jedyny w Polsce koktajl bar, który w pełni oddaje ducha steampunku! Wystrój i klimat lokalu sprawią, że zapomnisz o współczesnej stolicy i przeniesiesz się do epoki wiktoriańskiej, w sam środek ery rewolucji technicznej! Zobaczysz i poznasz zadziwiające i fascynujące maszyny z tamtych czasów, a przy tym napijesz się najlepszych koktajli przygotowanych przez naszych doświadczonych i utalentowanych barmanów.
Zrecenzowano 4 września 2019

Zimny wieczór, gorący drink i świetny, steampunkowy klimat! Obsługa bardzo miła, wnętrze zdecydowanie warte uwagi, ceny nie zabijają, a huśtawki przy oknie zdobyły moje serce :D Co warto dodać - muzyka! Nie usłyszycie tu chamskiego przytupu, bardziej stare MTV i MTV2! ❤️ Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Kamila N

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat niesamowity , obsługa zorganizowana i profesjonalna . Polecam na wieczory z przyjaciółmi i służbowe wyjścia . Ceny adekwatne do jakości i smaku . I recommend

1  Dziękujemy, oscharlie
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bylam z mezem wczoraj w Steambar i na pewno jeszcze wroce! Super hustawki i swietna atmosfera:) obsluga bardzo przyjazna , swietne drinki dppasowane do naszych smakow polecam kazdemu!

1  Dziękujemy, MoNikaiPrzemek
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Super miejscówka na drinka. Ciekawe kompozycje koktajli. Przesympatyczna obsługa, bardzo aktywna i dbająca o Gości. Totalnie skradły moje serce huśtawki polecam!

1  Dziękujemy, podroznienazarty
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Świetny bar,dobre piwko, pyszne jedzenie, super atmosfera,goraco polecam ten lokal, wszyscy będą zadowoleni

1  Dziękujemy, Patrykola

Steam Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Steam Bar? Podziel się wrażeniami!