“Najlepszy drink bar w Warszawie”
Steam Bar — recenzja

Steam Bar
Nr 6 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: 130m2, 3 sale, 72 miejsca siedzące i 4… HUŚTAWKI! Zapewniamy, że każdy znajdzie tu swój idealny kącik. Steam Bar to jedyny w Polsce koktajl bar, który w pełni oddaje ducha steampunku! Wystrój i klimat lokalu sprawią, że zapomnisz o współczesnej stolicy i przeniesiesz się do epoki wiktoriańskiej, w sam środek ery rewolucji technicznej! Zobaczysz i poznasz zadziwiające i fascynujące maszyny z tamtych czasów, a przy tym napijesz się najlepszych koktajli przygotowanych przez naszych doświadczonych i utalentowanych barmanów.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo polecam. Niesamowite drinki, każdy znajdzie smak dla siebie. Barmani znają się na swojej pracy i potrafią każdemu odpowiednio doradzić według preferencji. Ogólnie obsługa miła i profesjonalna. Wypada bardzo udany i na pewno jeszcze nie raz go powtórzymy.

1  Dziękujemy, Canderous O

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Co mi się najbardziej podoba?
Huśtawki i ogródek!
W tym miejscu mogę pić moje ulubione drinki - jestem trochę wymagająca, ale dla tych barmanów to nic trudnego! Zawsze przygotują coś ekstra i zawsze czymś zaskoczą :) (wystarczy powiedzieć co kto lubi )

Atmosfera mega przyjazna!
Barmani i właściciele bardzo przyjaźnie podchodzą do każdego klienta, co nie wszędzie się zdarza.

Podsumowując: bardzo polecam to miejsce. I każdemu, kto chce spróbować standardowych i zaskakujących smaków co do drinków :)

1  Dziękujemy, Dagna B
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super atmosfera :-) wyjątkowy wystrój,warto wpadać że znajomymi na drinka. Własnej receptury świetne koktajle

1  Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Najlepsze w Warszawie miejsce na spotkanie ze znajomymi!!
Genialny klimat steampunkowy przemili, kreatywni barmani, którzy zrobili genialne koktajle!!

Dodatkowo świetna muzyka
Re we la cja!! ❤️

Będę wpadać ponownie!

1  Dziękujemy, olgaa_jar
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepszy bar jaki spotkaliśmy w Warszawie. Barman wykazał się wspaniałą kreatywnością sprawiając, że wypróbowanie alkoholi za którymi się nie przepada smakowały wspaniale.

1  Dziękujemy, ewawojcik18

Steam Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Steam Bar? Podziel się wrażeniami!