“Świetne miejsce”
Steam Bar — recenzja

Steam Bar
Nr 3 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: 130m2, 3 sale, 72 miejsca siedzące i 4… HUŚTAWKI! Zapewniamy, że każdy znajdzie tu swój idealny kącik. Steam Bar to jedyny w Polsce koktajl bar, który w pełni oddaje ducha steampunku! Wystrój i klimat lokalu sprawią, że zapomnisz o współczesnej stolicy i przeniesiesz się do epoki wiktoriańskiej, w sam środek ery rewolucji technicznej! Zobaczysz i poznasz zadziwiające i fascynujące maszyny z tamtych czasów, a przy tym napijesz się najlepszych koktajli przygotowanych przez naszych doświadczonych i utalentowanych barmanów.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Najlepsze w Warszawie miejsce na spotkanie ze znajomymi!!
Genialny klimat steampunkowy przemili, kreatywni barmani, którzy zrobili genialne koktajle!!

Dodatkowo świetna muzyka
Re we la cja!! ❤️

Będę wpadać ponownie!

1  Dziękujemy, olgaa_jar

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepszy bar jaki spotkaliśmy w Warszawie. Barman wykazał się wspaniałą kreatywnością sprawiając, że wypróbowanie alkoholi za którymi się nie przepada smakowały wspaniale.

1  Dziękujemy, ewawojcik18
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Profesjonalna i przemiła obsługa. Jedzenie przepyszne koktajle bajeczne zakochałem się w tym miejscu po piereszej wizycie !

1  Dziękujemy, Kolan85
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Klimatyczne miejsce z fajną muzyką. Drinki barszo dobre, a obsługa bez zbędnego w takich miejscach dystansu - niezdecydowanym doradzi.
Bardzo polecam.
Huśtawki rządzą!

1  Dziękujemy, Olga K
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Puste ! Bo pije się do końca. Nie czyta się karty tylko rozmawia się z baranem który serwując drinka trafia w 100% w nasze gusta. Niestety;) Ale nie da się poprzestać na 1 i chce się poznawać nowe smaki . Lokal mega klimatyczny, muzyka nie przytłacza i da się pogadać na spokojne. Barmami znający się na rzeczy! Polecam

1  Dziękujemy, aniao680

Steam Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Steam Bar? Podziel się wrażeniami!