“Bez szału, ale zjadliwe”
Viet Street Food — recenzja

Viet Street Food
Nr 388 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Zjedliśmy, ale nie nasze smaki. Jedzenie dość tanie więc można spróbować, ale drugi raz byśmy nie poszli, wołowina kiepska.

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo oblegany, co mówi samo za siebie Musieliśmy chwilę poczekać zanim zwolnił się stolik w ogródku. Miejsce przyjemne, a jedzenie bardzo smaczne. Polecam!

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa pho najlepsza jaka jadłam w Warszawie. Niestety brak mi odniesienia do jedzenia w Wietnamie, ale „przejedzonych” mnóstwo zup pho w Warszawie. Ta bije wszystkie na głowę. Pyszny wywar, doskonała wołowina, odpowiednia ilość zieleniny i makaron idealny. Ciagle wracam :).

Dziękujemy, 796katarzynag
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce ma wszystko czego oczekuje po wyjściu do knajpy, a może nawet więcej, bo doskonale zaskakuje smakiem! Nie na lepszej wietnamskiej kuchni w Warszawie! Wszystko cudownie!! Zaczynajac od pierożków, które pachną jeszcze zanim podadzą je do stolika, sajgonki idealne! Kaczka na kleisty ryżu idealnie chrupiąca J pyszna. A na deser mango sticky rice! Żałuje ze została jedna ostatnia porcja i musiałam ją dzielic z moimi towarzyszami przy stoliku, ale podobno za późno przyszlismy. Wszystko, dosłownie wszystko powyżej oczekiwań! Cudownie, pysznie, wspaniale!

Dziękujemy, bhandersohn
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Viet Street Food polecam od lat na wszelkie nieformalne spotkania. Może być na randkę, może być z dziećmi. Jedzenie zawsze jest świeże, pyszne i ciekawe. Polecam i dania z karty, jak i z weekendowych propozycji - doskonałą kuchnia dla osób, które w szczególności lubią dużą ilość surowych warzyw i ziół.
Jadaliśmy z mężem właściwie wszystko: wołowinę, kaczki, tofu, krewetki, wietnamski grillowany boczek <3 i pikantne pulpeciki zawinięte w zioła - żal być w okolicy i nie zajrzec.

Dziękujemy, Lucyna B

Viet Street Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Viet Street Food? Podziel się wrażeniami!