“Miły lokal”
Koku Sushi — recenzja

Koku Sushi
Zamów online
Nr 1 921 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 września 2019

Miła, kompetentna obsługa, sushi całkiem całkiem. Ogólnie - miejsce polecam na kolację we dwoje lub lunch. Na spotkanie w większym gronie raczej nie, bo lokal dość mały.

Dziękujemy, Millencia

Zrecenzowano 10 lipca 2019

Odwiedziłem restauracje z rodzina,klimat, jedzenie wszystko na bardzo wysokim poziomie.polecam restauracje nie zawiedzie się

Dziękujemy, Tomasz8901
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: kokusushiwarszawaurs, Właściciel, Koku SushiOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam już w kilku restauracjach pod falgą koku sushi i wszędzie trzymają tak samo wysoki poziom. Wszystkie rolki bardzo duże, idealnie dobrane składniki, które komponują się wyśmienicie. Warto było przejechać pół Warszawy,aby przeżyć tę kulinarną ucztę smaków! Na pewno tu wrócimy

Dziękujemy, emsonz
Zrecenzowano 3 stycznia 2019

Lokal odwiedziliśmy w ubiegłym roku, realizując voucher na lunch dla dwóch osób. Wystrój lokalu klimatyczny, w środku przytulnie, obsługa bardzo miła.
Posiłek bardzo smaczny - ciekawe zupy i przepyszna herbata.
Jedyny minus to totalny brak miejsca do zaparkowania - szukaliśmy chyba kilkanaście minut, w końcu zmuszeni byliśmy zaparkować sporo dalej i znaczny kawałek dojść do lokalu na piechotę. To jedyna niedogodność, poza tym - polecamy!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, kuleczki76
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam, jedzenie jest zawsze świeże i smaczne. Rolki są bardzo ciekawie skomponowane. Obsługa jest bardzo miła, chętnie pomoże odnaleźć to, czego szukamy bez naciagania. Duży plus

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, plejonex

Koku Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koku Sushi? Podziel się wrażeniami!