“Mniam do potęgi ”

Manekin Plac Konstytucji
Nr 331 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Manekinie byłem już wcześniej, ale w Łodzi. Tym razem podczas sobotniego spaceru po Warszawie, ze znajomymi wpadliśmy na Plac Konstytucji, gdzie Manekin ma jedną ze swoich znakomitych restauracji. Krótka kolejka i dostaliśmy stolik. Kelner super - wszystko zapamiętał, a zamawialiśmy w cztery osoby, różne dania i różne napoje. Szacun.
Poszliśmy w klasykę, czyli naleśniki na słono, w tym burrito, coś z kurczakiem i dużą ilością warzyw. Po prostu MNIAM. Cały posiłek wraz z napojami wyniósł nas 111 PLN. Smacznie, tanio, po prostu super sobotni lunch!

Dziękujemy, wiktordoktor

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Do Manekina chodzę zawsze, gdy mam się z kimś spotkać "na mieście". Zawsze, gdy odwiedzają mnie znajomi z Polski i zagranicy. Wiem, że zawsze będzie szybko, smacznie, dużo i tanio. Z obsługą różnie bywa, ale jest raczej bardzo dobrze, niż dobrze, choć nie doskonale.

Dziękujemy, W5monika
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Ciekawy wystrój, pomimo dużej ilości klientów zachowany porządek i bardzo szybka obsługa. Największym "problemem" jest wybór jedzenia, można tutaj znaleźć naleśniki w najrozmaitszych postaciach. Pyszne są zarówno te wytrawne, jak i słodkie. Ceny przystępne, a porcje takie, że spokojnie można się najeść. Miejsce zdecydowanie warte sprawdzenia!

Dziękujemy, Coolawczuk
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Zawsze pyszne jedzenie i napoje. Polecam jeszcze Manekina na Świętokrzyskej.
Lepiej wybrać się w ciągu tygodnia, w weekend może być duża kolejka (ale warto czekac ;))

Dziękujemy, Magdalena P
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie zliczę ile już razy byłam w Manekinie. Za każdym razem jednak wychodzę bardzo zadowolona. Porcje są duże, składniki świeże, obsługa bardzo sprawna. Jeżeli mają duży ruch to zazwyczaj informują o wydłużonym czasie oczekiwania na danie. Jedynym minusem są oczywiście kolejki, ale wiadomo, że na dobre warto poczekać. Za obiad (danie+napoje) dla dwóch osób należy zapłacić około 60 złotych, co na warunki warszawskie jest bardzo dobrym wynikiem. Na plus jest również lokalizacja - bliskość metra, tramwajów i autobusów.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, JudytaA5

Manekin Plac Konstytucji — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Manekin Plac Konstytucji? Podziel się wrażeniami!