Warszawa
Świetnie

Świetne, interaktywne muzeum. Osoby interesujące się historią będą zachwycone każdym detalem. Warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
sroczkaxv
Historia w nowoczesnym wydaniu.

Czasami trzeba zwolnić i pomyśleć o tych , którym coś zawdzięczamy. To o nich jest to muzeum... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
robertrN1691QC
Tychy, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 246)

Muzeum jest dla osób w każdym wieku, dla Polaków i obcokrajowców. Widać po zwiedzających, że muzeum powstania warszawskiego żyje. Duże wrażenie robi latająca forteca i przejście kanałami tak, jak to robili powstańcy. Mimo, że jest to smutna historia, wyszedłem z pozytywnym nastawieniem.

Dziękujemy, robbinses

Słyszałem mase opinii zachwalających to muzeum, widziałem zdjęcia i spodziewałem się czegoś fajniejszego bo oczekiwania były olbrzymie.

Abstrahując od oczekiwań muszę jednak przyznać, że muzeum robi wrażenie.

Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano: 12 września 2019

Nie mieliśmy za dużo czasu przed meczem na zwiedzanie,ale wybraliśmy akurat to miejsce.
Miejsce z zadumą i powagą.
Daje do myślenia podczas zwiedzania.
Minus....za dużo dzieci,które w sumie nie wiedzą o co chodzi i wprowadzają hałas i rozgardiasz.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, ZZielinski
Zrecenzowano: 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko cokolwiek tu napisać... muzeum na pewno jest obowiązkowym punktem na liście miejsc do zwiedzenia w Warszawie. Jednak ze względu na treść nie polecam brać małych dzieci. Co do samej wystawy- interesująca, wstrząsająca i dająca do myślenia

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, iza1495
Zrecenzowano: 6 września 2019

Muzeum, które każdy powinien zobaczyć. I nie tylko ze względu na temat, bo jeśli chcecie zobaczyć jak powinno robić się ciekawe muzea i ekspozycje, to powinniście tu przyjść.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, TomaszKarpinski