must see

kolejne miejsce must see w Warszawie. Nie jets to miejsce "rozrywkowe" ale historyczne, ktore kazdy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Tomasz S
Warszawa, Polska
Bardzo nam się podobało

Myślę, że wszystko, co najważniejsze zostało już tutaj powiedziane. Jest to miejsce, które zrobiło... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Kinga J
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 243)

Zrecenzowano: 6 września 2019

Muzeum, które każdy powinien zobaczyć. I nie tylko ze względu na temat, bo jeśli chcecie zobaczyć jak powinno robić się ciekawe muzea i ekspozycje, to powinniście tu przyjść.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, TomaszKarpinski
Zrecenzowano: 4 września 2019

Tragiczne ale i podniosle i bohaterskie działania żołnierzy Armii Krajowej a takze wielu bezimiennych warszawiaków walczacych o wolność zNiemieckimiregularnymi oddzialami. Świetna prezentacja tak dramatycznych czasów. Polecam każdemu zeby zobaczyć i poczuć tragedie ludzi tak bardzo doswiadczonych przez wojnę okrutną i nieludzką, ktorzy potrafili bronić swych wartosci, bliskich, swojego honoru i poczucia człowieczeństwa w czasach ciemnych od dymu i krwi.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chaos organizacyjny, nadmiar widzów wobec możliwości, zbiory w dużej mierze ograniczone do druków i zdjęć.

Dziękujemy, 655pawe_r
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze co uderza to brak przemyślanego i jasno i wyraźnie określonego kierunku zwiedzania Po muzeum chodzi się „na czuja”. Bardzo dużo tekstowych opisów co z jednej strony ubogaca szczegółowo ale daje olbrzymi natłok informacji nie do przerobienia podczas jednego pobytu. Niektóre multimedia zbyt rozbudowane - opcje kręcenia zdjęciami tekstami co rozprasza. Film 3D mega. Film wyświetlany przy wejściu do kanałów zbyt duży format przez co niewyraźny Sączące światło z boku padajace na ekran utrudnia ogladanie. Przyprowadzanie małych dzieci bezsensowne bo w multimediach widza tylko zabawki nie rozumiejac nic poza tym. Udokumentowana rzeź na zdjęciach przerażająca niech nikt nie słucha opinii że nie ma drastycznych zdjęć

2  Dziękujemy, KrzysztofW680
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum uważam za punkt obowiązkowy podczas wizyty w Warszawie!!! Byliśmy w środku tygodnia ok południa i ilość odwiedzających była naprawdę spora. Poruszające miejsce i ze względu na tematykę polecam raczej starszym dzieciom.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Journey770308