must see

kolejne miejsce must see w Warszawie. Nie jets to miejsce "rozrywkowe" ale historyczne, ktore kazdy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Tomasz S
Warszawa, Polska
Bardzo nam się podobało

Myślę, że wszystko, co najważniejsze zostało już tutaj powiedziane. Jest to miejsce, które zrobiło... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Kinga J
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 244)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum uważam za punkt obowiązkowy podczas wizyty w Warszawie!!! Byliśmy w środku tygodnia ok południa i ilość odwiedzających była naprawdę spora. Poruszające miejsce i ze względu na tematykę polecam raczej starszym dzieciom.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Journey770308
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Olbrzymia tragedia tego miasta i ludzi - nie jest to atrakcja z cyklu „fun i lody” ; raczej nie dla dzieci.
Wizyta skłania do refleksji - warto poznać Polskę kiedy jeszcze nią była.

Dziękujemy, Marcin_Starwars
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Każdy kto interesuje się historią powinien odwiedzić to miejsce. Ciekawa wystawa, poruszające wyznania powstańców które słychać na każdym rogu.

Dziękujemy, emde9018
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Wspaniałe. Poruszajaca podróż do przeszłości, aż się łzy w oczach kręcą. Pieknie i ciekawie pokazana historia.

Dziękujemy, Martaz1986
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super muzeum, kazdy powinien sie tam wybrac. Swietnie zrobiona ekspozycja swietnie oddaje klimat powstania.

Dziękujemy, Jon_Snow_z_wawy