“Brak jedzenia”
Handroll — recenzja

Handroll
Nr 2 495 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

No niestety... długo szliśmy kierowani pozytywnymi opiniami o lokalu, żeby spróbować kilku zestawow. Zostalismy poinformowani w drzwiach, że zadnych zestawow nie ma. A to co widac było w lodówce nie wyglądało na świeże wiec wyszlismy. Tak skończyła się nasza przygoda.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Compass783522

Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Dobre miejsce na szybkie i pyszne jedzenie a la sushi. Każdy roll składa się ze świeżych i dobrych składników. Estetyczne wykonanie i smaczne dodatki - sosy i warzywa czynią rolki atrakcyjnym jedzeniem. Pysznie jest zjeść coś prawie jak sushi mając mało czasu na posiłek. Można też zabrać rolki ze sobą. Z przyjemnością jadam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Anna k
Zrecenzowano 10 grudnia 2016

Dobre długie Sushi maki , ale nie wszystkie. Ja polecam Filadelfia i tuńczyk pikantny. Ciekawy sos wasabi ze sprite (uwaga jest słodkawy i nie każdemu będzie smakował). Miejsca w środku bardzo mało (chyba 4 stołki)-ja brałem na wynos.

Termin wizyty: grudzień 2016
1  Dziękujemy, ZbigAdam
Zrecenzowano 9 października 2016 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na sushi w biegu. Szybka i smaczna przekąska. Bardzo dobre sosy. Wybór handrolli odpowiedni.

Termin wizyty: maj 2016
1  Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

Handroll — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Handroll? Podziel się wrażeniami!