“Nie zamawiajcie online”

Pizzeria Nowoursynowska
Nr 1 346 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Dostawa, Ogródek
Opcje wyżywienia: Dostawa, Ogródek

Od chyba roku, jak nie dłużej, w każdy, każdy piątek zamawiam (zamawialam od dziś raczej) w tej placówce (bo jakość obsługi nie pozwala nazwać mi ich restauracją) pizze za 160 - 200 zł. W każdy piątek.
Do dziś.
Dziś zamówiłam o 19.45.
O 21.05 zadzwoniłam do "lokalu", z pytaniem, gdzie moje zamówienie.
Od niejakiego Marcina, nazwiska podać nie chciał, dowiedziałam się, że 1.20 to półtorej godziny, a moje pizzę są w piecu.
Osoba ta zamiast skupić się na odpowiedzi pouczala mnie, wyjaśniając różnicę 10 min.
Nie żeby "przepraszam" padło. Nie, to wyraźnie moja wina, że mam czelność się czepiać.
otóż mam.
sprawdźcie sobie, pizzerio, ile na nas obrotu zrobiliście.
A to koniec.
Drodzy, nie zamawiajcie tam, 2 godziny to dla niejakiego Marcina ok.
na szczęście są inne pizzerie na piątkowy "pizza day".
Bye.

Dziękujemy, Beata D

Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych pizzerii na Ursynowie. Cienkie ciasto, prawdziwe włoskie składniki. Zawsze polecam dania sezonowe, bo kucharz wie co robi :) Ogródek w ciepłe dni jest boski. Dobre miejsce na kolację i przerwę podczas wycieczki rowerowej. Beza daje radę !!!!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 668katarzynar
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna i bardzo smaczna pizza.
Zawsze zamawiamy pizze z dostawa do domu z tej pizzerii. I nigdy nas nie zawodzą :) Pizza smakuje genialnie - ciasto bardzo cieniutkie i dobrze wypieczone , składniki na pizzy również przepyszne.
Jest to typowa pizza włoska.
Moja ulubiona to chilly hot :)
Polecam zdecydowanie !

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, alfikos
Zrecenzowano 15 października 2018

Zamówiliśmy makarony. Lasagne mdła, za sucha, ciasto zbyt miękkie. Składu makaronu all'Amatriciana nie było w karcie. Zdaniem kelnerki miał to być makaron z pomidorowym sosem z oliwkami, zgodnie z opisem na stronie restauracji miał to być pomidorowy sos z boczkiem. W tym daniu nie było ani boczku, ani oliwek. Bardzo dobry sos, ale zamówiłam go właśnie ze względu na oliwki, których w końcu nie było. Porcje wystarczająco duże.Lemoniada polegała na wlaniu do wody jakiegoś tandetnego syropu i udekorowaniu jej pomarańczą i miętą. Okropny smak.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wawdi
Zrecenzowano 30 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

pizza poprawna, spaghetti z sosem pomidorowym poprawne. Ceny dość spore (jednoosobowa pizza 32 cm za 36 zł ). Dodatkowo co mnie chyba zabiło pepsi i woda 0.2l 8.80 zł..............
Restauracja nie oferuje (nawet przy większych grupach) większych pojemności napojów niż 0.2, co dla mnie jest ewidentnie dziwne.
Ogólnie szału nie ma. Niestety nie czuje potrzeby żeby tu wrócić ani żeby polecać to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 989patrycjan

Pizzeria Nowoursynowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Nowoursynowska? Podziel się wrażeniami!