“Najlepszy burger jaki jadłem”

Restauracja Pink Flamingo
Nr 511 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Restauracja nieco na uboczu, ale pełna ludzi. Zamówiłem burgera meksykańskiego, mój partner kurczaka w sosie BBQ. Burger był najlepszy, jaki jadłem. Duży, gruby, dobrze wysmażony, z podany z papryczkami jalapeno. Kurczak mięciutki, soczysty, z obłędnym sosem. Obsługa kapitalna. No i Tosia :). Polecam

Dziękujemy, Robert K

Przepyszne jedzenie i świetny wystrój. Robi wrażenie. Obsługa bardzo miła, krótki czas oczekiwania. Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, saszansaszan

Bardzo miło spędzony czas w klimacie Stanów Zjednoczonych. Byliśmy z małym dzieckiem, nie było problemu z zaparkowaniem wózka w lokalu :-) obsługa bardzo sympatyczna, jedzenie smaczne. Polecamy

Dziękujemy, motomamuska
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra knajpka, super na wizytę ze znajomymi, można zrobić fajne zdjęcia. Jedzenie też jest naprawdę super, jednak jest dość drogawo. Ale i tak uważam, że od czasu do czasu można. Ja jadłam tam tortille i bardzo polecam, zdecydowanie uważam że trzeba napić się milkshakow.
A atmosfera naprawdę genialna, bardzo amerykański styl (przynajmniej podobny do tych z filmów).

Dziękujemy, mvrta
Zrecenzowano 27 maja 2019

Miejsce jest wspaniałe, klimatyczne, swietnie urządzane, przemiła obsługa. To chyba najbardziej amerykańska knajpa w Polsce i to obok pieknego parku. Niestety smak nie powala, burgery są naprawdę przecietne, a ceny bardzo wysokie (ponad 30zl za burgera).

Nie wiem jak inne dania głównie, ale chyba to miejsce będę odwiedzać w ramach spotkań przy drinkach/piwie ze znajomymi bardziej niż na jedzenie.

Dziękujemy, Asia C

Restauracja Pink Flamingo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Pink Flamingo? Podziel się wrażeniami!