“Super klimat”

Restauracja Pink Flamingo
Nr 417 wśród 3 284 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Amerykańska, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój w amerykańskim stylu. Można zjeść naprawdę dobre amerykańskie jedzenie. Ceny przystępne. Porównując do innych amerykańskich restauracji w Warszawie, to zdecydowanie mój numer jeden! Obsługa bardzo miła. Jedliśmy Burgera BBQ i wrapa. Trafiliśmy na promocje lunch, wiec zapłaciliśmy 44 zł. Razem z napojami.

Dziękujemy, 509martynar

Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

To druga moja wizyta w tej restauracji i tym razem nie jestem zawiedziona ! Świetny wystrój i przemiła obsługa, jedzenie bardzo smaczne (dobre ceny jak za tak duże porcje).
Polecam lemoniadę i absolutny hit milkshake’a truskawkowego. Oczywiście wrócimy zwłaszcza że lokal jest przyjazny zwierzętom :)

Dziękujemy, Iwona W
Zrecenzowano 7 września 2018

Jeżeli chodzi o wystrój to albo się lubi taki styl albo nie. Drinki bardzo średnie, ja piłem mango margarittę i miałem wrażenie, że ktoś dodał tam startego plastyku...Żeberka były bardzo średnie, zalane sosem jak zupa....Obsługa bardzo serdeczna i miła. To była moja pierwsza wizyta, może pójdę raz jeszcze....

Dziękujemy, edwardk94
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem negatywnych opinii! Zarówno ja jak i ekipa, z która odwiedziłam Pink Flamingo była zachwycona. Tam wszystko się spina, tworzy całość, muzyka, wystrój, charakter kelnerów pełen luzu i dystansu, jedzenie. Tak właśnie jest w prawdziwych barach w Ameryce. Ktoś niżej narzekał na sposób podania quesadilii- dokładnie tak ona jest serwowana w USA. Zjedliśmy żeberka, burgery, zupę z krewetek, quesadille, milkshake, lemoniadę, pancakes i sałatkę i wszystko było mega mega smaczne! Właścicielka zagaduje, kelnerzy dbają, maja tam ruch ale my poczuliśmy się naprawdę zaopiekowani, nieszczedzilismy komplementów obsłudze i sami zrobiliśmy sobie tam sesje zdjęciowa bo wystrój to petarda :) Polecam!

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Polecam stek z tuńczyka i fajitę z kurczakiem. Pyszna lemoniada i drinki. Bardzo dobra i klimatyczna muzyka w tle. Polecam robić rezerwację ze względu na duży ruch.

Dziękujemy, krzysztof1425

Restauracja Pink Flamingo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Pink Flamingo? Podziel się wrażeniami!