Warszawa

“I tak i nie.”
U Szwejka — recenzja

U Szwejka
Nr 241 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Prawdziwa czeska gospoda w centrum Warszawy przy placu Konstytucji. Z czeskimi potrawami, piwem i… Beherovką – ulubionym trunkiem Dzielnego Wojaka.Wystrój restauracji też jest typowy dla naszych południowych sąsiadów. Pełno w restauracji przeróżnych gadżetów pochodzących z kraju nad Wełtawą.Restauracja rozlokowana jest na trzech poziomach i może jednorazowo przyjąć trzystu gości, ale lepiej zarezerwować telefonicznie, by mieć pewność otrzymania stolika i móc rozkoszować się wspaniałymi potrawami serwowanymi przez miły personel. A jest w czym wybierać…
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Oceana wynika raczej z obsługi i całej otoczki miejsca. Jedzenie robi robotę, bo sznycel był naprawdę porządny i żurek również mnie nie rozczarował. Zrobił to jednak fakt, ze „czekadełko” dostałem już praktycznie po zjedzeniu posiłku, co jest totalnie bez sensu. Co nie zmienia faktu, ze również było smaczne. No i trąby. Za często. Niestety od tego dudnienia częściej boli głowa niż czerpie się z tego jakaś długotrwałą radość. I to raczej nie tylko moja opinia bo przy stoliku obok po „muzyce” usłyszałem głośne „no w końcu”.

Dziękujemy, DamianNikitin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, U SzwejkaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinię. Uwagi przekazujemy dalej. Naszym celem jest najwyższa jakość w każdym detalu, dlatego mamy nadzieję, że szybko odwiedzi nas Pan ponownie, abyśmy mieli szansę udowodnić, że zasługujemy na ocenę 5. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tłok. Stosunkowo niskie ceny sciągają mnóstwo gości. Dania bliższe barowi restauracyjnemu, a jednak z zadęciem restauracyjnym. Przed posilkiem przegryzka, kawałek chleba z masłem smakowym, po posiłku kieliszek nalewki. To wszystko plus doskonały punkt swietnie spełnia się w kategorii miejsc, gdzie mozna niedrogo zjesc.

Dziękujemy, agnieszkahela1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, U SzwejkaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych Gości. Przykro nam, że tym razem nam się nie udało.
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Bardzo duże porcje, dobre jedzenie, dobra muzyka, czasem trzeba czekać na stolik, miła i pomocna obsługa.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MonikaandMiguel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, U SzwejkaOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Jest nam bardzo miło! Dziękujemy za 5*
Zależy nam na pozytywnych ocenach naszych Gości. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Byłam tam na imprezie okolicznościowej i muszę powiedzieć że nie ostatni raz:) Obsługa bardzo miła i pomocna, lokal duży ja byłam w piwnicy wiadomo dlaczego:) Jedzenie pięknie podane i smaczne zwłaszcza żeberka, pstrąg, deska wędlin i serów a przede wszystkim czerwone wytrawne wino. Atmosfera bardzo fajna dlatego bardzo polecam tą restauracje.

Dziękujemy, benia666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, U SzwejkaOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2019

Bardzo nam miło! Dziękujemy za tak wysoką ocenę i opinię. Cieszymy się, że miło spędziła Pani u nas czas. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie w bardzo dobrej cenie. Najbardziej polecam sznycla, jest na prawdę pyszny. Serwis także bardzo dobry. Polecam

Dziękujemy, Majerr90

Jest nam bardzo miło! Dziękujemy za 5*

U Szwejka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w U Szwejka? Podziel się wrażeniami!