“Trochę kuchni ukraińskiej”
Ukrainskie Smaki — recenzja

Ukrainskie Smaki
Nr 1 144 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja Ukraińska w Warszawie - Ludowe trunki i przysmaki w atmosferze Ukraińskiej gościnności i folkowych wnętrz.
Zrecenzowano 5 września 2019

Odwiedziłem lokal przed pobytem w Kijowie i z tej perspektywy oceniam jedzenie w Ukraińskich smakach poprawnie, ale bez rewelacji, bo w końcu to nie karczma Taras Bulba w Kijowie czy Puzata Chata.
Mimo to polecam każdemu kto chce spróbować nieco innej kuchni.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, marcins421

Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy we dwójkę, chcieliśmy zamówić sobie obiad, okazało się że nie ma kucharza więc byliśmy zmuszeni wziąć rozmrażane pierogi, które pływały w wodzie na talerzu. Cena nie adekwatna do porcji jakości i obsługi na którą też zostawia dużo do życzenia.

Dziękujemy, Mateusz K
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Wybraliśmy się z rodziną na obiad. Wybór bezbledny. Już od początku byliśmy zachwyceni smakami wszystkich zup ( solanka, barszcz ukraiński, grzybowa)
Danie główne +sałatka z buraków w obu wersjach nie pozostawiły złudzeń. REWELACJA!!! Polecam wszystkim chcącym poznać smaki wschodu:)

Dziękujemy, MazdaW2
Zrecenzowano 17 listopada 2018

Wybraliśmy się sprobowac nowej kuchni, dania ukrainskie żarke, gulasz z fasolą, przystawki i piwo. I chyba najlepsze było piwo. Porcje na menu napisane, ze duze, natomiast na stole zdziwiłam się, ze jakoś tak mało a nie jestem wielkim głodomorem. Zarke gulasz bardziej jako zupa. Przystawki podane razem z danie, więc na początku nie było wiadomo co jeść pierwsze. Piwo ukrainskie przepyszne - zakarpackie i ciemny obolon. Restauracja ok, obsluga przemiła ale jedzenie bez szału.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Karlusia
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem, nie wiedzieliśmy czego sie spodziewać.. obawy spotęgowały mocno różniące się recenzje, od tych pochlebnych po odradzające wizytę..
Na szczęście nie zniechęciliśmy się. Lokal mały, ale przyjemny. Jedzenie naprawdę smaczne, takie domowe. Mąż zamówił żarke, dobrze doprawione, mięso dobrze ugotowane. Ja wzięłam pierogi z dynią, bardzo smaczne, delikatne. Do tego buraczki na ostro, rzeczywiście ostre, nie żałowali czosnku ;) Jedyny minus to jednak ceny nieadekwatne do porcji...

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, agnieszkap890

Ukrainskie Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ukrainskie Smaki? Podziel się wrażeniami!