“Sympatyczne miejsce warte odwiedzenia.”
Klub Harenda — recenzja

Klub Harenda
Nr 1 261 wśród 3 507 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce z cudownymi starymi fotelami w jednym z pomieszczeń.Doskonałe zimne piwo i bajecznie pyszna pizza.Szkoda tylko że w menu nie ma wzmianki o sosach która trzeba zamówić dodatkowo.Nie są podawane razem z pizzą.Pizza London pycha koniecznie z sosami.Jest tu sala dla palących.Ewenement w Warszawie.Obsługa mila.Polecam przyjezdnym.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Ewa S

Zrecenzowano 15 lutego 2019

Fajne klasyczne miejsce na wieczorne piwo ze znajomymi czy koncert lub dyskotekę.
Przy głównej ulicy lekko schowany. mila obsługa, wielkie stoły, więc można isc grupą i swobodnie się bawić. Cenowo całkiem przyjemnie jak na centrum Warszawy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karlusia
Zrecenzowano 8 lutego 2019

Jak w tytule - jadłem tam raz. Więcej nie wrócę - po prostu. Przypomina to miejsce bardziej dobrą pijanie piwa, niż jakiekolwiek miejsce do zjedzenia obiadu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kaiwobukaj
Zrecenzowano 21 listopada 2018

Top czasów młodości. Od 30 lat prawie nic się nie zmieniło - pozytywnie i negatywnie rzecz ujmując.Klasyczny pub z dużą liczbą stołów, a mimo to zachowujący pewna kameralność. Lokal nie posiada wielu zalet estetycznych - masz wrażenie że się przyklejasz - chyba że jesteś po głębszym - problem znika. Środek tygodnia wieczorem - w lokalu dosyć pustawo. Dobry do oglądania meczu jak i spędzenia czasu w dowolnym gronie osób przy piwie. Ceny za piwo wysokie, dobre przekąski. Obsługa - jak trafisz.
Mam nadzieję że program artystyczny wypada lepiej - b. dano nie byłem.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, gorusaty
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy jedzenie i byliśmy mile zaskoczeni. Niestety oprócz bardzo dobrej pasty carbonara i pizzy margherita dużo zalet ten lokal nie posiada.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, JanB4552

Klub Harenda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Klub Harenda? Podziel się wrażeniami!