“Bardzo smacznie spędzony czas 😉”

BORPINCE Restauracja i Winiarnia węgierska
Nr 187 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Węgierska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: Węgierska restauracja i winiarnia Borpince to wyjątkowe miejsce w piwnicach zabytkowej kamienicy. O węgierski charakter restauracji dba półkrwi węgierka Beata Trón-Nowak, która stworzyła miejsce wyjątkowe i oryginalne. W Borpince można skosztować tradycyjnych dań kuchni Madziarów w nowej odsłonie współczesnych trendów z doskonale zachowanym smakiem pierwowzorów z Tokaju, Debreczynu czy Budapesztu. Słowo Borpince oznacza piwnicę win i zgodnie z tą dumną nazwą można tu skosztować blisko 100 win starannie dobranych z wszystkich regionów winiarskich Węgier.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Były i bakłażany jedzone, i zupa gulaszowa, i polędwiczki, i karkówka, i policzki... I wszystko smakowało węgiersko Mały minus za wg mnie przesolone policzki. Polecam. Warto smacznie spędzić tam chwile za znajomymi.

Dziękujemy, 339dariuszs

Zrecenzowano 17 lipca 2019

To moja ulubiona restauracja węgierska w Warszawie. Byłem tu przynajmniej kilkanaście razy. Ostatnio zmieniono tu menu, niestety na gorsze. Nie ma syma na szpinaku, a aktualnie proponowana zupa rybna nie jest tak smaczna, jak proponowana poprzednio. Na szczęście wszystko ratował bogracz z kurek - mistrzostwo świata. Poza tym, jak zwykle wspaniała obsługa. Muzyka została ściszona już po pierwszej prośbie, co w wielu knajpach jest prawie niemożliwe.

1  Dziękujemy, tur07_13
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Pyszne jedzenie i bardzo dobra obsługa. Na pewno jeszcze wrócimy

Dziękujemy, 744areks
Zrecenzowano 26 maja 2019

Kolacja w ciemności kto jeszcze nie był bardzo polecam niezapomniane przeżycie z kilku względów.Po pierwsze można przez chwilę doświadczyć namiastkę tego co odczuwają niewidomi.Po drugie Można dowiedziec się jakie są nasze doznania jeśli jesteśmy pozbawieni zmysłu wzroku. Po trzecie okarze się ilu smaków nie jesteśmy w stanie rozpoznać jak może zmylić nas smak i dotyk jeśli jesteśmy pozbawieni wzroku.W jaki sposób odczuwamy rzeczywistość polegając na 4 zmysłach. Jak nasyci nas posiłek którego nie widzimy itp.moglabym wymieniać i wymieniać... super doznania nie mogę zdradzić więcej bo cała kolacja powinna być niespodzianką dlatego tylko zachęcam bo warto przeżyć takie doswiadczenie i samemu sprawdzić jak nasz organizm reaguje na różne bodźce w zupełnej ciemności.Poza tym bardzo miła obsługa, prowadzący kolację to człowiek z bardzo miłym głosem słuchało się go z wielką przyjemnością a po kolacji jeszcze długo się ją wspomina można dowiedzieć się o sobie wielu nowych ciekawych i zaskakujących rzeczy.SZCZERZE POLECAM

1  Dziękujemy, dorotar952
Zrecenzowano 17 maja 2019

SUPER doświadczenie które na pewno zostaną w pamięci.Bardzo fajny klimat załoga świetna a jedzenie bez sztućców super frajda.Muzyka na żywo świetna a zgadywanie potraw których nie widać to nie lada wyczyn.

1  Dziękujemy, benia181

BORPINCE Restauracja i Winiarnia węgierska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w BORPINCE Restauracja i Winiarnia węgierska? Podziel się wrażeniami!