“Sprawdziłam, czym się inni zachwycają”
Lokal na Rybe — recenzja

Lokal na Rybe
Nr 285 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Trafiłam na „hiszpański tydzień”. Przystawka: kalmary. To było danie, dla którego przyszliśmy do Lokalu na rybę. ...i rozczarowanie. Kalmary panierowane w bułce, która oddzieliła się od kalmarów, ale pochłonęła ogromne ilości oleju. Danie ociekające tłuszczem i upchane w małej miseczce. Niewarte swojej ceny. Danie główne: czarny ryż z krewetkami było raczej włoskie, a nie hiszpańskie. Ok! Włoską kuchnie uwielbiam, ale danie było tylko poprawne. Poza tym lokal fajnie urządzony i mocno „marketingowo” zorganizowany. Warto, by popracował nad kuchnią.

Dziękujemy, Emilia G

Zrecenzowano 7 września 2019

Zamówiliśmy z żoną rybkę z frytami i pieczonymi ziemniakami . Wszystko podane szybko i dobrze przyprawione.

Dziękujemy, DayTrip26827015245
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Różne CIEKAWE kombinacje kulinarne z owocami morza w roli głównej. Raz bardziej, raz mniej udane. Na pewno oryginalne i dalekie od sztampy. Miłośnik owoców morza i eksperymentów będzie zadowolony; jeśli ktoś szuka smaków które zna, to raczej ich nie znajdzie.

SŁABA obsługa i komunikacja, zwłaszcza proces rezerwacji stolika - restauracja wymaga, by rezerwować stolik SMS-em ale potem nie odpowiada wcale albo z dużym opóźnieniem, co uniemożliwia jakiekolwiek planowanie. Dopuszczalne jedynie, gdyby dania były za darmo (nie są) i to klienci bardziej chcieli wydać pieniądze niż właściciel je zarobić.

Dziękujemy, Hundumbar
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Miejsce bardzo przyjemne, w klimacie małej knajpki portowej, obsługa też w porządku. Niestety mam wrażenie że świetny skąd inąd marketing przerósł same dania. Ciężko nawet powiedzieć o smaku serwowanych ryb ... bo tak niewiele ich było, stanowiły tylko baardzo skromny dodatek.

Wielka szkoda,
Miłośnik ryb.

Dziękujemy, Qwertyyuiivc
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite, obsługa bez zarzutu, będziemy wracać. Warto zrobić wcześniej rezerwację, co tydzień inne menu.

Dziękujemy, 38kamal

Lokal na Rybe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Lokal na Rybe? Podziel się wrażeniami!