“Nie polecam”
Big Adriano — recenzja

Big Adriano
Zamów online
Nr 1 748 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Pizza przeciętna, niczym szczególnym się nie wyróżnia. Zamówiłem z dostawą, na cienkim cieście, pikantna pizzę z jalapenio i peperoni. Przyzwoita i co najważniejsze gorąca, to na plus. Dostawa nieporozumienie, co prawda była szybka, ale w trakcie transportu pizza przesunęła się w jeden koniec pudełka i zamiast okrągłego placka dostałem pofalowaną masę o smaku pizzy. Najgorsze to to, że moja partnerka po zjedzeniu margherity chorowała 3 dni. Nigdy więcej tam nie zamówię i nie polecam.

Dziękujemy, Adam K

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna i nietypowa pizza pełna mozzarelli i dodatkowych składniķów. Naprawde można się najeść. Wersja tradycyjna placka tez ok.

Dziękujemy, jmmf2018
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem fanem pizzy i nie zawiodłem się. Pizza w stylu Chicago, mała ale za to wysoka. Ser się z niej wylewał. Jestem fanem pizzy na grubym cieście wiec mi bardzo przypadła do gustu.

Dziękujemy, _ukaszg252
Zrecenzowano 23 marca 2019

Podczas kilkudniowego pobytu w stolicy postanowiliśmy odwiedzić kilka ciekawszych lokali. Pod lupę poszło między innymi Big Adriano, bo podobna pierwsza i jedyna taka pizzeria w Polsce. Co prawda lokalizacja nie ta, ale połączenie z centrum na Ursus jest całkiem przyzwoite.

Lokal swoją stylistyką przypominał mi restauracje przy autostradach w USA rodem z filmów. Mała salka z barem oraz jedna większa. Telewizja na ścianie, odgrodzone od siebie stanowiska i bluesowa/country muzyka tworzą naprawdę przyjemny klimat. Do tego możliwość zagrania w planszówki sprawia, że oczekiwanie na pizze się nie dłuży (czasami nawet do godziny). Miłym akcentem w restauracji są ściany. Pokryte są one gazetami..

Zamówiliśmy jedną pizzę na 2 osoby do tego grzane piwo oraz lemoniada. Jeśli chodzi o ten drugi napój to restauracja serwuje go w róznych smakach od klasycznej po przez ogórkową aż po melonową.

Po około 30 minutach otrzymaliśmy główne danie. Pizza faktycznie malutka, ale wysoka pokrojona na 4 kawałki szybko trafiła na nasze talerze. Pierwsze, na co zwróciliśmy uwagę to fakt, że trochę pływała. Przypuszczam, że była to wina składników, jakie wybraliśmy, ale po wyciągnięciu jednej porcji reszta wylała się na tackę.

Jeśli chodzi o same składniki były ok. Nie najwyższych lotów za to na pewno świeże. Trochę rozczarowaliśmy się jakością sera którego tutaj były tony. Spodziewaliśmy się trochę lepszej jakości jak na pizze która komunikuje sobą, że jest serową bombą.

Po przejedzeniu całości byliśmy zadowoleni. Nie niej stwierdziliśmy, że ta pizza to taka bardziej zapiekanka.

Podsumowując polecam w ramach ciekawostki i szukania nowych smaków.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, PigOnATrip
Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Do Big Adriano wybieralismy się odkąd się otworzyła, tylko ten Ursus nie po drodze, w końcu się udało i... rozczarowanie.
Przede wszystkim jakością składników. Najtańsze z tanich salami (nawet nie peperoni), ciasto z zakalcem, mozzarella chyba kupowana w wiórach bo na pewno nie prawdziwa.
Gdyby nie oszczędność na składnikach to mogło być całkiem fajnie.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Magdalena B

Big Adriano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Big Adriano? Podziel się wrażeniami!