“Polecam”
Big Adriano — recenzja

Big Adriano
Nr 1 556 wśród 3 284 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 28 września 2018

Wczoraj wraz ze swoim chłopakiem odwiedziliśmy w końcu to miejsce! Zamówiliśmy burgera na pół oraz średnią pizze dip dish: wersja bardzo mięsna :) Hamburger z bekonem oraz karmelizowaną cebulą był super, bardzo nam smakował. Minusem było to że jestem przyzwyczajona, że w takiej cenie (26 PLN) dostanę także frytki oraz surówkę, jednak okazało się że tak nie było i jeżeli się chciało to trzeba było sobie je dodatkowo zamówić. Na pizze rzeczywiście trzeba było czekać ale to zupełnie oczywiste. Wyglądała niepozornie i najpierw myślałam że się nie najemy. Szybko jednak zmieniłam zdanie. Pizza superrrrrrrrrrr i polecam jeśli oczywiście ktoś lubi grube ciasto!!!!! Bardzo dużo dodatków a ser się cudownie ciągnął!!!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Justyna W

Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne frytki z mozarellą, pieczarki z serem i boczkiem. Świetna lemoniada firmowa. Pizza w stylu Chicago bardzo smaczna, nie do zjedzenia cała. Jeśli ktoś chce spróbować pizzy w zupełnie innej niż włoska odsłonie, warto odwiedzić to miejsce. Do tego bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Lokal spory, urządzony przyjemnie. Miła i kompetentna obsługa. Wybraliśmy Chicago Classic średnią i lemoniadę. Pizza bardzo smaczna, bardzo dobry jakościowo ser - było go czuć a nie tłuszcz. ale stwierdziliśmy, ze fajnie jakby w środku było więcej pepperoni. Lemoniada OK, dość kwaśna. Pizza średnia dla dwóch osób jak najbardziej wystarczająca. Za całość zapłaciliśmy 52 PLN. Myślę, że warto tam się wybrać i samemu ocenić czy wolicie pizze włoską czy chicagowską.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, JPopiel
Zrecenzowano 24 czerwca 2018

Pizza Big Dish jest ciekawa, ma bardzo dużo ciasta i sera. Ja preferuję pizzę na cienkim cieście. Zamówiłem zwykłą pizzę i była dobra. Jedyny minus to mało opcji do wyboru.

Bardzo dobre lemoniady i w przystępnej cenie jak na lokal - arbuzowa i ogórkowa (20zł za 1l).

Świetne sosy Big Adriano i czosnkowy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu! Pizza bardzo smaczna. Jedyny minus to czas oczekiwania który pomimo pustego lokalu wynosił ponad godzinę.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 969przemys_awb

Big Adriano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Michałowice, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Big Adriano? Podziel się wrażeniami!