“Świetny chińczyk”
Restauracja Tian House — recenzja

Restauracja Tian House
Zamów online
Nr 457 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kuchnia chińska z regionu Syczuan, Shanghaj, Pekin oraz Nanjing
Opis: Kuchnia chińska z regionu Syczuan, Shanghaj, Pekin oraz Nanjing

Bardzo dobre jedzenie w cenach nieco wyższych niż średnie, ale warte jest tego. Kurczak gong bao z orzeszkami i wołowina na gorącym talerzu były świetne. Tylko nie należy kierować się ilością papryczek. Lubię ostre jedzenie i 2 papryczki przy daniu w menu, w praktyce przyniosły całkowity brak ostrości. Jeżeli chce się poczuć jakąś ostrość trzeba wyraźnie to zaznaczyć przy zamawianiu. Poza tym świetne jedzenie. Polecam miejscówkę.

Dziękujemy, 883beatab

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Lista dań przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, zaś jakość tych kilku dań, których spróbowałem przy pierwszej wizycie, była znakomita. Oprócz mnóstwa typowych dań z kurczakiem, wieprzowiną czy wołowiną, znajdziecie tam czysto chińskie składniki takie, jak kurze łapki, wieprzowe jelita (i inne podroby), stuletnie jaja, czy kacze języki.

Większość obecnych w lokalu osób stanowili podczas mojej wizyty Chińczycy, co jest zwykle dobrą wskazówką co do autentyczności potrwa. Wedle mojej skromnej wiedzy w tym zakresie, to jest właśnie prawdziwa kuchnia chińska, której tak długo nie mogłem się doszukać w Warszawie.

PS. W części chińskich restauracji w Polsce, menu dla Chińczyka jest inne (osobne), niż dla Polaka czy turysty. Wydaje mi się się, że w Tian House nie ma takiego rozróżnienia.

Dziękujemy, 135artur_
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Bardzo dobra restauracja chińska, nie bar. Ceny wysokie, ponad 30 zł za danie, często ponad 50 zł. Dużo Chińczyków, co w sumie dobrze świadczy. Świetny lunch za 21 zł.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, adamskrzat
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Do restauracji wybrałem się z rodzinną na moje urodziny. Stolik rezerwowałem telefonicznie i dostałem spokojne miejsce przy akwarium, takie jakie chciałem - za co duży plus !!! Wracając do oceny poziomu gastronomicznego i obsługi...

To jest miejsce, które przypomniało mi wizytę w Chinach. Harmonijne wnętrze, rodzinna atmosfera, spokój i najwyższej jakości dania.

Zamówiliśmy:
- sałatę morską na przystawkę - mistrzowsko przyprawioną delikatnie pikantną
- zupę Won Ton, smak monotonny, ale pierożki nadziewane z mięsem zniknęły w 5 min. (Duża porcja za 45 PLN starcza na 5 osób z dolewką)
- wołowinę na gorącym półmisku (rozpływała się w ustach)
- kurczak słodko-kwaśny z liczi (danie na słodko raczej, ale ja kocham takie smaki)
- piwo pszeniczne z beczki (doskonałe)
- soczki dla dzieci i woda
- ryż smażony z krewetkami i warzywami (smak nie podrobienia)

Rachunek razem: 200 PLN

Jestem mega zadowolony i wrócę tu nie raz (razem z firmą)

Jakość dań- perfekcyjna.
Kelnerka doradzała i podpowiadała, znała kartę.
Czystość - 5 pkt
Właściciel - przyjazny i miły człowiek.
Mają jeden osobny, zamykany pokój na 10-12 osób - polecam dla firm lub dużych rodzin, bo można tak jak w Chinach zamknąć się w pokoju i mieć dyskretne spotkanie.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Stefan G
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaki podobne do tych, które miałam przyjemność poznać w Pekinie. Ceny zbyt wysokie. Tak czy siak polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, dorotam492

Restauracja Tian House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Tian House? Podziel się wrażeniami!