“Pyszne domowe smaczne”
Pyzy Flaki Gorące — recenzja

Pyzy Flaki Gorące
Nr 1 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lepsze pyzy niż babci :) naprawdę polecam osobom szukającym smaków starej Warszawy jak i chcących przypomnieć sobie smaki dzieciństwa.

Dziękujemy, pawelradaj

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Idealne dla lubiących wszelkiego rodzaju kluchy. Kopytka i kluski sląskie bardzo smaczne. Wszystkie dania podawane w słoikach, co ma swoje plusy i minusy ale na pewno jest oryginalnie. Warto stąd zacząć podróż sentymentalną po starej Pradze.

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Pyzy podane jak dawniej, ze skwarkami i w słoiku. Do tego piwko. Super miejsce na start do dalszego przemieszczania się "ruchem konika szachowego". Ci co pamiętają stary bazar Różyckiego wiedzą co mam na myśli:)

Dziękujemy, Roman A
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne polskie jedzenie, flaki serwowane w sloikach naprawdę smaczne, fajna obsługa, rozsądne ceny. Są stoliki przed wejściem można usiąść na zewnątrz.
Jednym słowem super miejscówka inna od wszystkich.

1  Dziękujemy, C8257KQmario_
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Odwiedziliśmy to miejsce w lipcową sobotę. Tłumy, ale tak już jest w weekendy od dłuższego czasu.
Nie wiem, czy nasz smaki zmieniły się, czy dania są robione inaczej? Oboje stwierdziliśmy, że coś się zmieniło na gorsze. Może to był gorszy kulinarny dzień?

1  Dziękujemy, woz91

Pyzy Flaki Gorące — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pyzy Flaki Gorące? Podziel się wrażeniami!