“Małe porcje”
Folk Gospoda — recenzja

Folk Gospoda
Nr 123 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Lunch, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Folk Gospoda, to tętniąca życiem restauracja położona w samym sercu miasta , której klimat i gościnna atmosfera przyciągają zarówno mieszkańców stolicy jak i wielu gości i turystów z całego świata . To miejsce przede wszystkim dla ludzi ceniących prawdziwą polską kuchnię, poszukujących naturalnej żywności i smaków z dzieciństwa. Staramy się, aby jakość, którą raczymy naszych Gości, zawsze stała na najwyższym poziomie. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej w oryginalnym autorskim wydaniu. Pieczołowicie kultywowane zwyczaje kulinarne, staranny dobór dostawców, używanie do przyrządzania dań wyłącznie naturalnych składników, własny wyrób ciast, masła, a nawet własny wypiek chleba są tym, co wyróżnia Folk Gospodę na kulinarnej mapie Warszawy. Nasze potrawy to mariaż smaków, zapachów i kolorów. To niepowtarzalna mieszanka różnych tradycji kulturowych i kulinarnych naszego kraju.

Jedzenie smaczne, jednak porcje w porównaniu do ceny bardzo malutkie. Miła i uprzejma obsługa, zainteresowana gościem

Dziękujemy, markowskaola

Jeszcze inne miejsce niż wcześniej odwiedzone podczas naszego pobytu w Warszawie z całkowicie inną kuchnią.
Wnętrze bardzo ciekawe i inne niż w poprzednich restauracjach.
Bardzo nam się wnętrze podobało.
Jedzenie też bardzo dobre.
Jak się mam czepiać to do obsługi.
Ale tak to bardzo nam się podobało.

Dziękujemy, AHolubowicz
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal na naprawdę wysokim poziomie. Kuchnia bardzo bardzo ok. Wszystko z klasą. Smaczne, porcje nie oszczędnościowe, wyśmienite dania mięsne, zupy, desery.... fajny wystrój, przemiła obsługa. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Gawus
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre. Przeuroczy klimat. Delikatna muzyka sprzyjająca rozmowom i jedzeniu.

Dziękujemy, 580katarzynah
Zrecenzowano 22 maja 2019

Wspólnie ze znajomymi postanowiliśmy odwiedzić parę knajp z polska kuchnia,które są w ścisłej czołówce na tym portalu.
Miejsce dla dużych grup,bardzo gwarno,ale o to chodzi chyba w knajpie jak żyje knajpa.
Mieliśmy stolik 4 osoby i znaleziono dla nas miejsce bez rezerwacji.
W innych miejscach bez rezerwacji byśmy się nie dostali.
To fajne

Dziękujemy, skoniecznyk

Folk Gospoda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Folk Gospoda? Podziel się wrażeniami!