“Dobra kawa”
Green Caffe Nero — recenzja

Green Caffe Nero
Nr 7 wśród 74 Desery (Warszawa)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek
Okolica: Śródmieście Południowe

Smaczna kawa, bardzo dobre desery. W środku niezbyt czysto, szczególnie pod koniec dnia. Bardzo duży natłok ludzi. Także takie klimaty trzeba lubić

Dziękujemy, oskardddd

Lubię tutaj przychodzić na kawę i ciastko i spędzić trochę czasu. Klimat który bardzo sprzyja efektywnej pracy na laptopie.. polecam

Dziękujemy, Bielikooooo
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kawa ale najbardziej lubię kupować tam kanapki, sałatki, jogurty i ciasta. Są pyszne :) robione na świeże i duży wybór. Obsługa zazwyczaj miła.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Bardzo przyjemne miejsce na spotkanie lub kawę czy przekąskę w czasie pracy. Swego czasu centrala firmy w której pracowałem była bardzo blisko dlatego odwiedzałem to miejsce jak tylko byłem w Warszawie. Pyszna kawa, ciekawe przekąski, przyjemne miejsce dla oka, można w lato posiedzieć na zewnątrz, chętnie skorzystam przy najbliższej okazji, obsługa bardzo sympatyczna, polecam każdemu!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kawa. Szeroki wybór słodkości. Od ciasteczek po tarty i bezy. Miła profesjonalna obsługa. Książki i czasopisma do poczytania.

Dziękujemy, ryszardm124

Green Caffe Nero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Green Caffe Nero? Podziel się wrażeniami!