“Świetne miejsce”

Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego
Nr 2 051 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Mały lokal na szybki posiłek. Smaczna, nowoczesna kuchnia, przystępne ceny. Pomimo tego że local jest nieco na uboczu warto go odnaleźć.

Dziękujemy, Krystynajolanta

Zrecenzowano 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mała, kameralna restauracja z przepysznym jedzeniem.
Nic więcej nie trzeba. Ceny przystępne a jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny to jest idealnie. Najlepsza kuchnia na Pradze!!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 310grzegorzl
Zrecenzowano 10 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Pyszne jedzenie gotowane z pasja. Zarówno wielbiciele domowej kuchni jak i gastronomicznych improwizacji znajdą tu coś dla siebie.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, agaq2016
Zrecenzowano 10 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce na obiad. Zawsze w menu znajdziemy jakieś nieoczywiste zestawy dań. Podczas ostatniej wizyty zamówiliśmy tylko zupy: tajską i rybną. Obie przepyszne. Poprzednio postawiliśmy na mięso wołowe. Smakowało również. Lokal jest malutki i dobrze ukryty w małej uliczce nieopodal Ronda Wiatraczna ale warto go odnaleźć.
Bardzo miła obsługa, czuć że ludzie pracują tam z pasja!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 5 stycznia 2018

Tak jak czytam u pozostałych recenzentów miejsce trudne do zaszufladkowania. Ni to bar, ni to restauracja. Ale przecież nie o łatkę tu chodzi a o jedzenie. Szef i jego ekipa robią doskonałą robotę. Znajdziemy tam coś co bez wątpienia można nazwać dobrym, prawdziwym jedzeniem. Zawsze coś nowego, menu zmienne i urozmaicone. Od steka, poprzez makarony, fajitas, a skończywszy na... ramen. Krupnik z sercami genialny. Do tego zawsze jakaś propozycja vege. Szef kuchni to mistrz i pasjonat. Absolutnie miejsce do odwiedzenia. Sam jestem już stałym klientem. Jedna tylko wada - przydał by się lepszy wyciąg. Kuchnia jest otwarta na salę i czasem przesiąka się zapachem. Ale jedzenie - absolutnie zjawiskowe. Polecam!!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Freud_D

Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Akademia Smaków Ryszarda Majewskiego? Podziel się wrażeniami!