“Frytki ze śledzia”

Wynurzenie Floating Bar&more
Nr 1 222 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Poprzednio zarzuci\lem niezbyt komfortowe warunki konsympcji - palety i szpule ala Szelągowska.
Ale w sobotę podjeliśmy ryzyko i odwiedziliśmy barke jeszcze raz w celach popróbowania frytek ze śledzia.z majonezem i koperkiem.
Jako koperkożerca poprosiłem o dodatkowy koperek i dostałem porządną porcję zielonego przysmaku. Wrazenia :
P Y C H O T A. Dziwię się, że nikt tego smakołyku nie kopiuje na szeroką skalę.
A Pan za barem, to ju\z tema t na inną bardzo fajną i ciekawą historię.
Warto wpadać i smakować.

Dziękujemy, Krzysztof B

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi w ciepły dzień, jak dla mnie zdecydowanie najlepsze miejsce przy Bulwarach Wiślanych. Po jednej stronie barki można zamówić przyrządzone w stylu norweskim przekąski i kanapki z rybą - pyszne! (Makrell), a po drugiej stronie - drinka lub rzemieślnicze piwko. Polecam!

Dziękujemy, ula12051978
Zrecenzowano 6 marca 2017

Jedyne miejsce nad Wisłą z tak szeroką ofertą piw rzemieślniczych, zarówno z kranu, jak i z butelek. Co do drinków - jedno z lepszych Whisky Sour, jakie piłam. Super klimat - kanapy, hamaki, przyjemna muzyka i cudny widok. I jest łazienka, co na bulwarach wcale nie jest standardem

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, tijana815
Zrecenzowano 1 września 2016 z urządzeń przenośnych

Przy samej stacji metra Kopernik. Statek/barka na Wiśle. Fajne klimaty, beczki, leżaki ogólnie luzik. Ciekawe potrawy. Kaszanka z kurkami super , poliki wołowe też. Ceny przystępne. Napić się piwa w tak pięknych okolicznościach przyrody , z widokiem na Wisłę sama przyjemność.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, emespriv
Zrecenzowano 15 sierpnia 2016

Doskonała miejscówka- barka na Wiśle- na bulwarze wiślanym, przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik.
Zadaszona barka, urządzona fajnie i prosto, stoliki, beczki, hamaki, co kto lubi. Piwo z nalewaka i butelkowe. I kapitalny bufet z oryginalnymi potrawami , nie ma dużego wyboru ale jest styl , klasa i jakość. Kaszanka z kurkami - rewelacja, poliki wołowe też.
Picie piwa i biesiadowanie w tak pięknych okolicznościach przyrody- czysta przyjemność

Termin wizyty: sierpień 2016
1  Dziękujemy, emespriv

Wynurzenie Floating Bar&more — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wynurzenie Floating Bar&more? Podziel się wrażeniami!