“Przeciętne”
Serial Grillers — recenzja

Serial Grillers
Zamów online
Nr 1 328 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Burgery, Quesadillas, Pulled Pork, Frytki Piwa Kraftowe, Lemoniady i Napoje Jedzenie robione z pasją, używamy najlepszych składników! Zawsze świeże i smaczne! Quality is our recipe!
Zrecenzowano 5 września 2019

Byłem tu z przyjaciółką. Byliśmy wygłodniali po seansie w pobliskim kinie Muranów. Na burgery nie trzeba było długo czekać ale tu kończą się pozytywy. Burger był ledwie ciepły i o smaku nijakim. Dobrze, że byliśmy bardzo głodni. To sprawiło. że przeciętny smak jakoś przeboleliśmy.

Dziękujemy, TomBudzyn

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega burgery.
Super obsługa.
Fajna możliwość wyjęcia/dodania kilku składników
Ogółem 5/5 Polecam!!!!!!!

Dziękujemy, W8990YWsebastianp
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko i smacznie.
Dobra lokalizacja. Burgery ba bardzo wysokim poziomie. Miła i szybka obsługa.
Polecam !

Dziękujemy, TomasSailor
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jedzenie na wysokim poziomie. Duże porcje, świeże produkty. Dobra atmosfera w lokalu. Wg mnie najlepsze burgery w Warszawie. Polecam

Dziękujemy, tomasz d
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Świeże produkty i przede wszystkim pyszne burgery, a po to tam trafiłam. Burger z serem blue i gruszką to niebo w gębie, polecam również bataty i quesadillę dla odmiany. Wracam tam bardzo często - nie schodzą z jakości.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 558edyta_

Serial Grillers — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Serial Grillers? Podziel się wrażeniami!