Warszawa

“Mało ostre, a jednak ostre ”
S'poco Loco — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
S'poco Loco
Zamów online
Nr 1 972 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Fajnie doprawione. Wybiera się poziom ostrości sosu, w moim odczuciu nawet 3 jest ostra. Kolega wziął 6 i myślałam, że się przekręci :) ogólnie pozytywnie, warto tu zjeść. Niestety bardzo mało miejsca. Jeśli macie możliwość, przygotujcie się wzięcie jedzenia na wynos.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, addtictedtotravel
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Dobre burrito, kilka poziomów ostrości. Za pierwszym razem wzięłam poziom 5, który był dla mnie idealny. Za drugim razem założyłam się z chłopakiem i wzięłam najostrzejsze i to był błąd. Wzięłam zaledwie kęs i krwawiłam po tym z nosa prze 30 min. Potem brzuch mnie rozbolał. Nie bierzcie najostrzejszego, chyba że macie zepsute kubki smakowe.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Krewetka123
Zrecenzowano 7 sierpnia 2016

Interesujące miejsce, dań bardzo mało, ale przygotowywane na świeżo. Szkoda, ze nie ma obsługi kelnerskiej. Jedzenie jest w miarę smaczne, ale bez szału, porcje mogłyby być większe,

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, martasJ9462ZX

S'poco Loco — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w S'poco Loco? Podziel się wrażeniami!