“Smaczne jedzenie ”
Mia Famiglia — recenzja

Mia Famiglia
Nr 280 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przyjemny jedzenie smaczne i nie żałują porcji Osobiście polecam spaghetti albo dania mięsne ogólnie smacznie

Dziękujemy, EmiSobolew

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie , pizza jak we Włoszechi przemiła obsługa. Wybraliśmy się do restauracji w dość dużej grupie co zawsze wprowadza duży zamęt, ale kelnerka opanowała sytuacje w 100%.
Ceny Ok . Tiramisu na koniec było REWELACYJNE !!!

Dziękujemy, Piterskalab
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Mała restauracja z kilkoma ciasnymi stolikami. Ceny jak w śródmieściu mimo, że lokal usytuowany jest na uboczu Warszawy. Jedzenie smaczne choć porcje nie są zbyt duże. Zamówiony stek był smaczny chociaż brakowało mu trochę przypraw. Mimo wszystko był ok ale mam trochę inne wyobrażenie o steku (powinien być dużo większy). Restauracja raczej na mały obiad z rodziną albo lunch.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, KikiGru
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza i tiramisu. Do pizzy masz oliwę a nie wszędobylski sos czosnkowy. Tiramisu z prawdziwym kakao, amaretto, biszkoptami i kremem z mascarpone. Obsługa miła i pomocna. Czystość lokalu bez zarzutu. Polecam w 100 %

Dziękujemy, 837justynam
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W okolicy nie ma zbyt wielu miejsc jedzeniowych więc wybór trochę z jego braku. Lokal malusieńki, stoliki upchane. Karta bogata. Gnocchi z krewetkami i szparagami bardzo smaczne ale mało szparagów. Czarny makaron z kalmarami gorszy, zbyt miękki, ale ok. Pizza 3/3+. Wino w dobrych cenach. Kawa przeciętna. Polecam na lunch. Nie polecam na kolację

Dziękujemy, Jerzy M

Mia Famiglia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mia Famiglia? Podziel się wrażeniami!