“Ulubione”
Hana Sushi — recenzja

Hana Sushi
Zamów online
Nr 1 036 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Bufet, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ulubione sushi w Warszawie. To mój numer jeden :) mila obsługa i zagraniczni sushi masterzy dopełniają efektu. Lubię gdy sushi płynie jak w Japonii :)

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 31 maja 2019

Ulubione sushi w Warszawie, zarówno to jak i w złotych tarasach. Dobra ryba, szybka obsługa, sami możemy wybrać co chcemy z jadącej lady.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

To od lat bardzo dobre sushi. Po rozbudowie zdaje się, ze oferuje bardzo bogatą kuchnię azjatycką. Można zdać się na polecenie kelnerów. Wszystkie potrawy trzymają jakość. Na start polecam krewetki w tempurze w ciekawym sosie. Ramen - bardzo dobra i jak ktoś zmieści to bardzo duża oferta sushi

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, igormF8526ZF
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na miejsce w centrum handlowym jest bardzo dobrze. Wszystko świeże i poprawnie przyrządzone. Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 652andrzejs
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, cudowne widoki, jedzenie jest warte swojej ceny, można zjeść smacznie w dobrej restauracji. Obsługa bardzo miła, polecam :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Karolinnn221

Hana Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hana Sushi? Podziel się wrażeniami!