“Szybki obiad ”
Wiking — recenzja

Wiking
Nr 2 050 wśród 2 776 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Okolica: Muranów
Zrecenzowano 19 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Pysznie, drogo, "samoobsługowo".
Za obiad zapłaciłam 30 PLN bez napoju. Oczywiście smakowało, ale czy nie jest to za wysoka cena na restauracje obok Makdonalda i KFC?
Gdyby była to restauracja z obsługą kelnerką to nie miałabym żadnych pytań:)

1  Dziękujemy, Hanna B

Zrecenzowano 18 października 2016

Przede wszystkim gdzieś od roku bardzo popsuła się obsługa ! Dziewczyny są po prostu opryskliwe , personel się zmienił - stary odszedł ; ale skoro zawsze stoi tu kolejka to widocznie mogą sobie na to pozwolić ? Ja biorę tu czasem dania na wynos , zasadnicze menu jest niezmienne od lat .Ryby , kurczaki z grila , wieprzowina w podgrzybkach , gołąbki , naleśniki , makaron . I tak lepiej niż w pobliskich fast foodach . Szału nie ma bo to bar szybkiej obsługi ale da się coś wybrać . Tanio na pewno nie jest jak to w Arkadii .

Dziękujemy, Iwona_i_Andrzej
Zrecenzowano 12 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

drogo jak na bar jedyne co się obroniło to chłodnik. Piwo albo za ciepłe albo za zimne. Nie polecam.Obsługa miła trzeba przyznać. ale żałuję decyzji dania wyglądają smacznie ale smaku nie mają

Dziękujemy, Borys N
Zrecenzowano 23 grudnia 2014

Ceny są zdecydowanie za wysokie. To jest samoobsługowy bar z dużym wyborem ryb i mięs - oraz rozmaitych dodatków warzywnych oraz mącznych. Obsługa nakłada na talerz to co wybieramy, lojalnie informuje ile to będzie kosztować. Jadłem halibuta, który był świeży i smaczny. Osoba w moim towarzystwie wzięła golonkę, z której nie była zadowolona. Każdy talerz z wybranymi potrawami jest wkładany do kuchenki mikrofalowej. Potem to danie dostaje się raczej bardzo gorące. Jednak u niektórych gości chyba temperatura rośnie przy kasie - bo nie dotarły do nich ceny, na które tam trzeba uważać i o nie pytać. Ale w Złotych Tarasach jest wiele barów i restauracji znacznie tańszych - i jest co wybierać.

• Atmosfera
Dziękujemy, Exacter
Zrecenzowano 1 lutego 2013

rzadko się zdarza żeby za tak dużo pieniędzy dostać tak kiepskie jedzenie. Nic nie tłumaczy że jedzenie było zimne pomimo tego że czekałem na nie 10 min kiedy stało w piecyku, obsługa może doglądać krów co zdaje się do tej pory robli. Cena 20 euro za ten fajans lokuje ten lokal w czołówce najgorszych miejsc w jakich w życiu byłem. żeby było mało reszty wydali mi w jakim obsikanym bankntocie którego nigdzie nie chcą teraz przyjąć.

• Atmosfera
Dziękujemy, maciej c

Wiking — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wiking? Podziel się wrażeniami!