“Nareszcie moje lody.”
Grycan — recenzja

Grycan
Nr 46 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Okolica: Muranów
Zrecenzowano 17 marca 2019

Tu akurat o punkcie / punktach w Arkadii, ale ogólnie. Lody wszędzie gdzie jadłem bardzo dobre, ciekawe kompozycje deserów lodowych i soków. A co dla mnie osobiście najważniejsze - mają , choć niestety tylko w wybranych punktach - lody makowe :)

Dziękujemy, DarkMike77

Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kawka, pyszne rurki,smaczne babeczki :) zawsze tłum, czyli musi być dobrze. Polecam na leniwe niedzielne popołudnia!

Dziękujemy, darjad2018
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Udaliśmy się na deser, niestety Panie z obsługi, ani nie były miłe, ani pomocne, a co najsmutniejsze nie uśmiechały się przy obsłudze dzieciaków, które przyszły po najlepszy na świecie deser - lody. Pani zapytała mnie, czy tartę z malinami i rabarbarem życzę sobie podgrzaną, jak zapytałam Ją o rekomendację, wzruszyła jedynie ramionami. Espresso z impetem podano mi na stolik, a szklaneczka z wodą przy nim była brudna. Smak wszystkiego był super, ale nie tylko dla niego przychodzi się dzisiaj do lodziarni...

Dziękujemy, mysle
Zrecenzowano 3 lutego 2019

Dobra kawa, poprawna obsługa, świetne lody i smaczne ciastka. Sporo osób popołudniami i w weekendy, w tygodniu rano przyjemne pustki.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 14 stycznia 2019

Niepowtarzalny smak lodów o bardzo wyrazistym smaku jest w czym wybierać :) Bardzo dobra ciasta i wyśmienite gofry:)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Norbert W

Grycan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Grycan? Podziel się wrażeniami!