“Biała - super ogródek”
Biala - Zjedz I Wypij — recenzja

Biala - Zjedz I Wypij
Nr 1 800 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Fajne miejsce. W upalny dzień obiad w ogródku tej restauracji jest przyjemnością. Pierwszy raz jadłam tatara wegański - był smakowity. Sandacz rozpływał się w ustach. A beza z serem ricotta i rozmarynem - eksplozja smaków. Rezerwacja FINEBITE.

Dziękujemy, Dorota B

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Fajna oferta śniadaniowa, dobra kawa, fajne miejsce.
Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie Pan kelner, który był bardzo miły, wyglądał jakby lubił ta pracę i kontakt z klientami sprawiał mu przyjemność WOW

Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Niezobowiązujące spotkanie w ciągu tygodnia wieczorem. wybór padł na restaurację Białą. Bardzo przyjemne miejsce, piękny wystrój willi. obsługa bardzo uprzejma. w tle - delikatna muzyka na żywo (fortepian). zamówiliśmy mały posiłek - sałatkę z rostbefem oraz bliny z pstrągiem. oba dania pięknie podane i smaczne. Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsca przytulne,w klimacie lat 70-80tych, sporo miejsca, drinki pyszne, lemoniada super. Jedzenie smaczne z małym wyjątkiem. W sałatce z rakami niestety dresing nie do końca współgra ze składnikami - za słodki :-) ale to subiektywna opinia i ile gustów tyle smaków (aczkolwiek na 3 osoby próbujące wszystkie miały takie same odczucia smakowe). Czystość łazienek niestety wpłynęła na obniżenie oceny, brak papieru, walające się po podłodze ręczniki papierowe to mało ciekawy widok dla oka. Nic się nie zmieniło w tym temacie czyli czystości łazienki podczas naszej wizyty co trwało ok 2h.
Mimo małych uchybień miejsce godne polecenia na spotkanie ze znajomymi czy rodziną jak i na wypad na drinka

Dziękujemy, maniutek80
Zrecenzowano 27 maja 2019

Idąc do Białej po raz trzeci zastanawiałam się, czy może wreszcie zatrudniono tam młodzież np. z Ukrainy, żeby poprawić jakość obsługi. Nie zawiodłam się. Chłopak który nas obsługiwał, niczego nie zaniedbał, o wszystkim pomyślał i oczywiście był z Ukrainy. Jedzenie świetne, d¨zy ruch, więc przynajmniej na parterze, intymności brak, ale nie poszliśmy tam na romantyczną kolację.

Dziękujemy, Danuta R

Biala - Zjedz I Wypij — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Biala - Zjedz I Wypij? Podziel się wrażeniami!